bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSV) Sophia Lee
Noslēpumiņš
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 2d 5h 28m
Redzēts 2020. gada 31. janvārī, 19:17
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 00:07

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds:  Sophia Lee

Telefona Numurs: 535063

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos

Faktiskā dzīvesvieta:  Los Santos

Dzimums: Sieviete

Gadi38

Vai ir auto vadītāja apliecība?:  Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II) Los Santos vidusskola ,Los Santos Tehnikums , Los Santos Unviersitātē

Izvēlētā vakance: Sekretāre vai Finanšu ministre

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?:  Jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Nē

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Kā sekretāram ir jākārto papīra lietas kuras liek augstāk stāvošie piemēram Mērs, mēra vietnieks un citi. Sekretārs nedrīkst kļūdīties papīros , ja kļūdas kaut mazākā kļūda var izmaksāt daudz. Kā finanšu ministram ir jātbild par Finansēm, piemēram lai LSPD ekipējums un auto ir labākajā kartība lai ir gatavi palidzēt un glābt pilsētu vai arī LSGD lai mediķiem aprīkojums un mašinas ir augstākājā kvalitatē lai varētu glābt cilvēku dzīvības.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Jo šis darbs man ščiet interesants un darbinieki ir vajadzīgi.

Personas Motivācija: Mana motivācija ir draugs , kurš mani vienmēr atbalsta un man tic ka es to varu un varēšu.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Mani sauc Sofija es tiešām vēlētos te strādāt jo manuprāt darbinieki nekad nav pa daudz it īpaši ar zinašanām, Mani motivē kā jau minēju draugs un ģimene viņi vienmēr ir vēlējušies lai es strādāju nozīmīgā darbā un es pati arī to esu vēlējusies, tāpec es tagad piesakos lai varbūt tiktu savā sapņu darbā kuru tik ilgi esu vēlējusies.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē pilsēta domāju ka pilsēta LSV , noderērtu darbinieki it īpaši Sekretāri.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jo es esmu gudra, neatlaidīga un izpalīdzīga

Vai darīsi to,ko mēs liekam?  Jā

((OOC Informācija))

Vārds: Reinis

Vecums: 14

UCP: raymans

CIk bieži būsi aktīvs:? katru dienu 2h minimālais.

Bilde no /stats un /history:https://failiem.lv/u/a7k2y6nq">https://failiem.lv/u/a7k2y6nq

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 151 skatījumi )
TurboRaķet, RainersK, hoodrat, RaspyS, Assassin, GATERISTS, Noslēpumiņš, Hačiko,    , Ricins, Latvians, wolfenstein, krans