bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] - Augusto Florence,
Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2019. gada 18. oktobrī, 21:02

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds: Florence.

1.1 ) Vārds: Augusto.

1.2 ) Dzimums: Vīrietis.


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 25h uz šī character.


1.4 ) Vecums (OOC): 15 gadi.


1.4a ) Vecums (IC): 37 gadi.


1.5 ) Telefona Nummurs (IC): 345-879.

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): N/A.


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC): N/A.


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Esmu spēlējis kā LSPD darbinieks vairākos serveros, tieši šajā serverī diezgan daudz laika pavadīju. Biju LSPD priekšnieka amatā, domāju ka pieredze ir pietiekama.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC): https://failiem.lv/u/mprzt5bb">https://failiem.lv/u/mprzt5bb

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Jā, 139h.

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Vairākus gadus, apmēram 10.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Nē.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?: N/A.

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: Nē.

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?:  Jā.
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?:  Nē.

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.): Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte, vidējā atzīme: 9.
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

8.1 ) Papildus informācija kāpēc tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V)Minēt varu daudz ko, uz šo jautājumu, tomēr šķiet pareizākais būtu tas, kad esmu pats par sevi komunikabls un fiziski izturīgs cilvēks. Nebaidos no lidojošām lodēm, gar ausīm, visu esmu piedzīvojis. Uzskatu, kad Jums būtu mani jāpieņem, jo esmu cienīgs šī darba. Komunikabls esmu, esmu diez gan jautrs, strīdos neiesaistos vispār, neredzu nekādu problēmu. Protams, ne man noteikt, tikšu pieņemts vai nē, bet ja tieku, tad vismaz pilsētai ir par vienu aizstāvi vairāk.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): Piedzimu es Los Santos, kā savu pienākumu es izvēlējos kalpot un aizsargāt savu valsti. Iestājos Armijā un nonācu Afganistānā. Tur man bija ļoti daudz pārdzīvojumi, sākot ar kolēģu zaudēšanu un beidzot ar visādiem savainojumiem. Kad atlidoju uz Los Santos, nevēlējos vairāk paņemt Armiju bet tomēr, kaut ko nopietnāku, izvēlējos Policijas Departaments. Iestāties vēlos, Jo esmu sev nostādījis mērķi - Palīdzēt iedzīvotājiem, aizstāvēt pilsētu un tās mierīgos-iedzīvotājus. Cik skatos, pilsētā sāk vairoties nelegāli noskaņoti grupējumi, kuri jau vairāku gadu garumā terorizē iedzīvotājus. Iestājos šeit, tieši šajā departamentā lai aizstāvētu pilsētas iedzīvotājus un dodot tiem drošu dzīvošanas veidu.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Jā, protams.

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC): Iepriekš ļoti ilgi un cītīgi erpoju iekš LSPD, kā jau minēju iepriekš stāvēju uz priekšnieka amata.


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā.


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji: A.F. -(Augusto Florence).
 




Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:

 

lucijagnese
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 16h 49m
Redzēts 2019. gada 03. decembrī, 13:50
Pievienots, 2019. gada 18. oktobrī, 22:38
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis D.Lucy kundze, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies departmenta sekretārs

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieka Vietniece: L.Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 205 skatījumi )
amsterdam, archaa, FRIDAY, Kazhiks, Cosmoss, Guzman , lucijagnese, xGodSonZ, Ricins, yanchux, n1k0lajsxd, LUĪZE