bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] Alvaro Escamilla
xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2019. gada 18. oktobrī, 16:01

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

(( | Pirms piesakies obligāti izlasīt šo - [Spied šeit] | ))

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds: Escamilla

1.1 ) Vārds: Alvaro

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 9


1.4 ) Vecums (OOC): 14


1.4a ) Vecums (IC): 31
 

1.5 ) Telefona Nummurs (IC): 567344

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Itzan Escamilla


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC): 


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Ja par LSPD tad es esmu bijis LSPD darbinieks

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC): https://imgur.com/a/lRDZXgD">https://imgur.com/a/lRDZXgD

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Ir

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Es jau dzīvoju šajā štatā 10 gadus.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Jā

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?: Autobusa šoferis

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: Nē

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jā.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā.

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?:  Jā
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?:  Nē.

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):

Colegio estilo - vidējā atzīme 9

Colegio del pilar - vidēja atzīme 7,5


8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V): Mani vajadzētu pieņemt par policijas darbinieku, jo es esmu izgājis policijas akadēmiju šeit pat Los Santos'ā. Es saprotu visus likumus un visu ko vajadzētu, lai iestātos par policistu. Es esmu darījis ko es varu Los Santos'ā, lai palīdzētu policistiem, piemēram, es palīdzēju policijai atrast kriminālnoziedzinieku kurš bija bruņojies ar ieroci, bet policija ar to tika galā un bez cietušajiem viņu arrestēja. Es domāju, ka es būšu labs kandidāts priekš Los Santos Policijas Departamenta.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): Es vēlos pieteikties par policistu tādēļ, ka man tas ļoti patīk un es pats domāju dzīvē strādāt par policistu, bet pagaidām to es varu darīt tikai spēlēs. Vienīgais darbs kurš mani aizrauj roleplay serveros ir Policija. Visos serveros kuros es spēlēju es esmu RPojis kā policists, un man ir laba pieredze ar šo amatu un es domāju, ka es diezgan labi visu saprotu ko tur vajag darīt. Es daudz video skatos YouTube par policistiem.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): 

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC):


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā.


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji: Escamilla

Pēdējo reizi rediģēja xGodSonZ, 2019. gada 18. oktobrī, 16:04.

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

lucijagnese
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 16h 49m
Redzēts 2019. gada 03. decembrī, 13:50
Pievienots, 2019. gada 18. oktobrī, 22:40
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis J.Wolfy kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 4 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieka Vietniece: L.Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 204 skatījumi )
Angelis, xGodSonZ, ツARMISSツ, krans,    , lucijagnese, Dawito, Animals, Cosmoss, yanchux, THRU, Latvians