bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Servera atjauninājumi
5
0
topic
varbūt laiks risinat problemu
FLESLV
Lietotājs
FLESLV , daņaks
71 atbildes forumā
Online: 2d 8h 4m
Redzēts 12. oktobrī, 14:01
Pievienots, 9. oktobrī, 20:31

nu sveiki puikas, meitenes  vēlos parunat par to kā serveris paliek freerom un es nesmu vienigais kas cieš no trolisma un man par to ir bedigi es zinu nesu svets esmu darijs hujņu , kad es gribu erpot tadas iespejas nav vai nu ir pilna dirsa ar neatdikvatiem cilvekiem vai nevienam tas nav vajadzigs  , ziniet ka šis serveris strada tu visu dabuj māju ,stroķi, māšinu tad seko "viss ejiet visi nah es nerpošu man to nevajag " goblins zin ka es teicu nu uztaisat statu rr lai cilveķi sāk visu no jauna zb tas pohujisms  un es piekritišu Amatierim jeb emkai , rēal ir viena lieta kas glabj serveri no nāves ka admini te ir samera normali bet uzskatu ka nav jegas radit citam labu piemeru visiem pohuj uz to, goblins zin ka man 2 vai 3 reizes uzlauza acc sataisija hujņu  es vienkarši saprotu kā serveris tada veida nomirs lūdzu taisiet statu rr lai cilveki sāk no jauna un beidzot pacelsim ši servera ERP limeni  un pietiks ņaudet ka visu pazaudes sāc no jauna un pieradi ka ar erpe vari visu panakt

Pēdējo reizi rediģēja FLESLV, 10. oktobrī, 18:01.

Animated GIF

AngelXD
Lietotājs
..
421 atbildes forumā
Online: 22d 14h 34m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 9. oktobrī, 20:40
0
piekrītu vissam ko rakstīji ,kad vel spēlēju serveri ļoti bieži saskāros ar problēmām tādām ,ka es taisu ss +tad nemācēju editot ,atbrauc sadauza auto un aizbrauc ,piekrītu pa stat rr ,jo izskatās ka viss ir saspawnots ,tad kad būs stat rr vrbt būšu back :) ,ceru ka goblins izskatīs šo topiku 

JanchuX
Lojālais lietotājs
Moderators
𝙹𝚊𝚗𝚌𝚑𝚞𝚔𝚜
292 atbildes forumā
Online: 20d 8h 4m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 9. oktobrī, 20:53
0
**Topiks izveidots nepareizajā foruma sadaļā.**

**Tiks pārvietots uz "Servera atjauninājumi" nodalījumu.**

Shockins
Lojālais lietotājs
81 atbildes forumā
Online: 7d 20h 38m
Redzēts 12. oktobrī, 18:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 10. oktobrī, 07:22
0
Tad, kad serverī būs 0 spēletāju, tad arī Jūs sagaidīsiet izmaiņas. 😁

Cosmoss
Lietotājs
D i m o n k a
128 atbildes forumā
Online: 4d 4h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 10. oktobrī, 09:35
0
Es gandrīz neko no rakstītā nesapratu, gramatika laba. 

Bet domu es tavu sapratu. 

Ar Roleplay līmeni serverī viss ir samērā labi, ja tev liekas savādāk tad droši vari sākt citus mācīt tam ko tu uzskati par Roleplay. 

Pēdējo reizi rediģēja Cosmoss, 10. oktobrī, 09:36.

MadYoga
Lietotājs
425 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 14. oktobrī, 01:16
5 Brīdinājumi
Pievienots, 10. oktobrī, 10:03
0
Statu rr nekad nenotiks xdd vari lūgties un darīt ko gribi tas nenotiks . Viss jau ir skaidrs kā diena

kvasman
Lietotājs
105 atbildes forumā
Online: 3d 21h 24m
Redzēts 14. oktobrī, 00:38
4 Brīdinājumi
Pievienots, 10. oktobrī, 10:12
0
KICK jau kops sakuma vienmēr tā ir bijis un būs.

MadYoga
Lietotājs
425 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 14. oktobrī, 01:16
5 Brīdinājumi
Pievienots, 10. oktobrī, 10:18
1
Statu restart netiks veiks , jo pazaudēs pēdējos mazos gaimerus kuriem ir saspawnota nauda , ieroči , īpašumi. Uztaisīsi statu restart pazudīs viss , trollisms turpināsies , ja gribi lai tas beidzās , tad ir jāmaina staff , jāliek jauni scripti , modi , darbi , jādabū sakarīgi cilvēki kas vadīs , legālās u.tt taču tas nenotiks. Cik reizes par šo jau ir runāts , bet nekas netiek darīts , tapēc varat neataisīt šādus topic..

FL3X
Lojālais lietotājs
339 atbildes forumā
Online: 20d 21h 34m
Redzēts Vakar, 23:50
Pievienots, 10. oktobrī, 10:37
0
Paši huiņu vāra , vēlāk čīkst , ka pret viņu attieksme ir pavisam savādākā , nekā pret citiem. Ar gadiem , vecie RPeristi pamet mūs , jauni nāk no SAMP serveriem , tāpēc nešaubos , ka ir neliels nonRP , vai trollisms , bet ar to nodarbojās administrācija , kas vēro servera kārtību , ja viņi nespēj viņu sodīt , izveido sūdzību , kuru ganjau izskatīs un personu sodīs. Runājot par RR , KICK sezonu nāksies taisīt ciet , jo labi , ka paliks cilvēki 5 , no visiem 40-50 , kas pa dienu ienāk. 

P.S. Vienkārši , paņemt atkal veco staff , aktīvos džekus , atbildīgos par legālo/nelegālo nozari , un viss atgriezīsies savās sliedēs, kā tas bija pārs mēneši atpakaļ.

Boo
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 8h 36m 29s
Redzēts 10. oktobrī, 21:55
Pievienots, 10. oktobrī, 10:54
1
Statu rr nevar taisīt, man safermotā nauda pazudīs. :D

Nespied šeit

GoblinX
Boss
Jančukiņš
236 atbildes forumā
Online: 19d 4h 52m
Redzēts Vakar, 22:53
Pievienots, 10. oktobrī, 18:46
1
Iesaku izlasīt visiem, līdz galam.

Vecīt sāksim ar to, ka ko tu pats dari lietas labā, vērojot tavu history, afko publiskās vietās, vai tā tu vēlies pacelt RP?, tavi bani, viens par administrācijas nerespektēšanu otrs par masīvu DM. Vai liekot characteriem vārdus Lohs_Lohs, tavuprāt tu tā vēlies erpot, mēs visi, protams, varam vainot citus.Vainīgi administrātori, neko nedara utt, bet vai tad administrātori pelna Jūsu jailus/banus, nē, Jūs paši, tāpēc īsti neredzu jēgu no šī topika, protams, izlasīju visu, kas šeit ir raktīts un ko katrs domā, bet pirms veido ko šādu padomā pie sevis, ko tu pats esi lietas labā darījis. Runājot par statu restartu, pagaidām ir tikai daži, kuri tik ļoti to grib, tie ir tiek, kuri ir (bez naudas, ar daudz jailiem historijā, sliktām automašinām) vai uzdevām jautājumu paši sev, kāpēc, to visu veido attieksme. Skatoties, kā katrs attiecas gan pret cilvēkiem serverī, gan pret mantām, gan pret administrāciju. Pats tu pašlaik esi frakcijā, pavēroju tevi, kamēr rakstīju šo atbildi tev, no tevis frakcijas topikā neviena SS. Statu restarts, protams, daudziem ir tāds wau, beidzot, bet pavērojot no malas, cik daudzi ir ieguldījuši savu personīgo laiku, neskatoties uz tiem, kuri strādā vai mācās skolā, tāpat atrod laiku ienākt, un daži sakrājuši jau ir 500/600 stundas, un aplauzt viņu visu centības īsti negribas.Paldies tev īstenībā liels, par šo ieteikumu/risinājumu, izteicos tik cik, manuprāt vajag un skaidri. Neliela atkāpe no tava rakstīta.

Daudzi, protams, domā, ai goblins lohs utt, varu piekrist šim un varu nepiekrist, piekrītu tāpēc, ka jā, kā īpašniekam daru pārāk maz, daudzi uzskata, ka īpašniekam nepieciešams visu taisīt, skriptus utt, šeit diemžēl apstākļi ir citi, šeit manu darbu dara skripteris(daniels), protams, viņam ir kā ir ar laikiem(darbs), bet ar viņu principā esam arī nonākuši līdz šādam rezultātam, jo darbojamies kopā jau divus gadus, šodien aizdomājos, paņemt zem sevis jauniņu skripteri, kas nedaudz aizstās daniela aizņemto laiku.Nepiekritīšu apgalvojumam, ka esmu lohs, jo atceroties iepriekšējo īpašnieku, un salīdzinot aktivitāti un attiesmi, manuprāt tā diezgan piekliboja, neteikšu, ka man attieksme ir tā labākā. Spēlētāji uzskata, ka vajag vājākus sodus likt spēlētājiem, bet vai tiešām, uz šo jautājumu atbildi nemeklēšu nekādos topikos nekur, atbildēšu kā ir. Piemēram: spēlētājs tiek iemests jailā uz 15minūtēm par BunnyHop, viņš atsēž tās 15minūtes telefonā, un ir ārā, vai viņš pievērš uzmanību par ko iemeta, un ko tas nozīmē/ko pārkāpa, nē, tāpēc tiek likts ap 1stundu, iespējams tad parādas jau interese, ko esmu novērojis, ienāk reports (par ko mani iemeta jailā, wtf.). Saprotu, brīžiem tiek iemests pārāk daudz, tāpēc tiks ar laiku tiks izveidota sistēma, pēc kuras visi pieturēsies un netiks spēlētāji mesti pieņemsim, par PG uz 15/25/40/60 minūtēm, tiks izsniegts viens no daudzumiem, par kuru vienosimies ar administrāciju, jo pats novēroju esot serverī viens administrators/uzraugs iemet jailā spēlētāju uz 30minūtēm par DM, toties otrs uz 60minūtēm, kādu citu, daudziem šis radīja jautajumus, tāpēc tiks ieviesta vienota sistēma.

Daudziem jautājumus rada, kad beidzot būs atjaunots forums, jo ir apnicis šis izskats utt, proti ko esmu dzirdējis, tad uz šo jautājumu atbildi meklēt devos pie paša galvenā(Chemija), viņš deva atbildi, proti, pēc 10dienām (chemijs) dodas atkal jūrā, ik pēc pāris dienām viņš pieķeras arī mta un izskata dažādus variantus, viņs ir nonācis pie secinājuma, ka visdrīzāk mazāk laiku aizņemtu likts jaunāko forumu virus, nevis labot esošo pa vienai lietai, kas prasītu vismaz divas dienas no vietas un forums, paliktu nesaprotamāks, jo tiktu pievienotas balvas/itemi, kurām nav nekāda pielietojuma- sakara ar mta, tika minēts tas, ka viņš ļoti centīsies 8dienu laikā veikt lielas izmaniņas forumā, ja nu vienīgi nenotiks neieplānoti pārsteigumi, ja nu notiks, tad atjauninājums atliksies uz vismaz diviem mēnešiem, jo tehniķis(chemijs) dosies atkal strādat jūrā. Es uzskatu, kā visi saka, nekas nevirzās uz priekšu, viss stāv, nē tā nav, viss notiek, ļoti liels prieks, ka esat ar mums jau šo ļoti ilgo laiku, manuprāt esmu izteicis savas domas. Paldies, ka lasīji.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0