bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
Lucy Drago [LSPD]
lucijagnese
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 16h 49m
Redzēts 2019. gada 03. decembrī, 13:50
Pievienots, 2019. gada 21. septembrī, 10:11

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds:Drago

1.1 ) Vārds:Lucy

1.2 ) Dzimums:Sievete


1.3 ) In-game Stundas (OOC):7h.


1.4 ) Vecums (OOC):19


1.4a ) Vecums (IC):27


1.5 ) Telefona Nummurs (IC):384307

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Viens tikai bijis, Lucy Garbrante kā iepriekšējais.


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):
Nē, neatrodos.

1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Owl serverī esmu bijusi ļoti augstā rangā, esmu bijis LSPD uz 2 mēnešiem kā arī Walhala kurš agrāk bija populārs serveris. Vidējais laiks - 500h pa abiem serveriem.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC):

Profils kurtkruglov jeb braļa profila nosaukums.

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Šodien būs, bet tas neattaisno, ka es labi protu RP, protu kārtīgi un lietderīgi darīt savu darbu.

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Pārzinu gandrīz katru ielu, protu darīt korekti.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Jā.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?: Autobusa šofere.

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: Nē.

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Protams.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Šad tad esmu pieejama.

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: Jā.


7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: Nē.

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

Esmu studējusi Los Santos Policijas akadēmijā "/ 7.7", kuru esmu beigusi. Man ir arī neliela saite ar medicīnikas koledžu.

Esmu beigusi pamatskolu, vidusskolu Los Santos privatajā vidduskolā.

8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V):

Esmu strikta un korekta. Kārtīgi izpildu darbu, protu labi RP taisīt, kad ir nepieciešams. Esmu tagad uz labu laiciņu vairāk aktīva nekā iepriekš, kā arī man ir diezgan liela pieredze šajā.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): 
Vēlos sakārtot šo pilsētu mazliet, pārāk daudz agresijas, maz RP, vēlos, lai ir kaut kāda kultūra. Kā jau iepriekš minēju, es biju Owl LSPD tikusi uz 2 mēnēšiem aptuveni, pirms beidzu spēlēt.

9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Jā.

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC):

Jāuztur kārtībā iekš pilsētas, jāsoda cilvēki par ātruma pārkapšanu, jātur miers šeit, jākontrolē principā visa pilsēta. Protams ir lietas, ko esmu piemirsusi, bet to visu var ātri atgūt.


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC):
Pārprotu.


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji:

lucijaaaaa
---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds: Christ Drago

Pašreizējs Amats: Virsnieks ll

Rekomendācijas Citējums: Persona ir pazīstama krietnu laiku, daudz ir palīdzējusi, strādā labi cik esmu redzējis.

Ar cieņu, Agnese!

Pēdējo reizi rediģēja lucijagnese, 2019. gada 21. septembrī, 13:55.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 14:24
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis D.Lucy kundze, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies departmenta sekretārs

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieks: T. Keef.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2019. gada 29. septembrī, 16:58.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0