bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Joceline Parker
labdaris
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 3d 3h 41m
Redzēts 2019. gada 25. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2019. gada 18. septembrī, 17:03

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Joceline Parker

Telefona Numurs: 535953

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos

Dzimums: Sieviete

Gadi:24

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: A kategorija

Personas Izglītība:(II) 

*Los Santos 1. Vidusskola

*Braunas Universitāte, baklaura grāds biznesu administrācijā.

Izvēlētā vakance: Ministre ((Būtu jauki, ja pievienotu pieejamās vakances))

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Domāju, ka jā, lai arī man nav daudz pieredzes, savā kursā biju viena no labākajām studentēm un mans diplomdarbs saņema A līmeni.

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Nē

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Nē

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Galvenokārt jāseko līdzi valdības finansēm, lai budžetā nerastos deficīts. Jāpārskata un jāveido likumprojekti sakarā ar finansēm. Jāpārskata nodokļi, kā arī uzņēmumu darbība Los Santos pilsētas teritorijā. Jāizsniedz finansējums un jāpārskata nepieciešamais apmērs, iepriekš vienojoties ar augstākstāvošajiem valdības pārraudzībā esošajām organizācijām. Jāpārskata biznesa plāni organizācijām, kuras vēlas saņemt finansiālu atbalstu biznesa uzsākšanai, vai tā paplašināšanai, kā arī jāpārskata summa, jaizveido atmaksas plāns un jāseko tam, lai tas tiktu izpildīts.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Jo esmu pabeigusi biznesa fakultiāti, un šķiet, ka šis ir labākais amats kur varu darboties savā nozarē un vienlaikus palīzēt cilvēkiem.

Personas Motivācija:

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  Mans vārds ir Joselina. Esmu čakla, gudra un ar labām spējām darboties komandā. Ja pie kautkā pieķeros, nekad to neatstāšu novārtā. Es uzskatu, ka būtu ļoti laba Los Santos Valdības pārstāve un ar manis ieguldīto darbu attīstī mūsu mīļo Los Santos pilsētu. Augstskolā man veicās ļoti labi, tādēļ izprotu kā biznesa tā finanšu nozari un cerams ar savu ieguldīto darbu spēšu mainīt Los Santos uz labo pusi.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Esmu dzimusi Los Santos, un kopš bērnības mīlu šo pilsētu, tādēļ domāju, ka man tai ir kas jādod atpakaļ. Vēlos strādāt valdībā, lai palīdzētu kā Los Santos, tā arī tās iedzīvotājiem.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jo esmu gurdra, čakla un motivēta strādāt. Ieguldīšu visus savus spēkus, lai padarītu Los Santos par labāku vietu.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Jā, protams līdz noteiktām ētikas normām.

((OOC Informācija))

Vārds: Mārtiņš

Vecums: 18

UCP: K4ktus

CIk bieži būsi aktīvs:? Cerams bieži 

Bilde no /stats un /history:https://imgur.com/a/4YDfqje">https://imgur.com/a/4YDfqje

Pēdējo reizi rediģēja labdaris, 2019. gada 19. septembrī, 11:28.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 13:01
0
post

Cienījamā J. Parkere , vēlos paziņot ka Jūsu CV anketa tiek apstiprināta , ar Jums tuvākajā laikā sazināsies sekretāre.

Ar cieņu , Los Santos Valdība.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 275 skatījumi )
Rove, yanchux, lucijagnese, Mezinskis13, swolex, labdaris, Bonijs,    , Ricins, FL3X, MadYoga, n1k0lajsxd, Kristherz, Karchiks, teoy, raymanLv