bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Patrick Morris
swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 23:20

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

(( | Pirms piesakies obligāti izlasīt šo - [Spied šeit] | ))

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds: Morris

1.1 ) Vārds: Patrick

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 75


1.4 ) Vecums (OOC): 14


1.4a ) Vecums (IC): 23


1.5 ) Telefona Nummurs (IC): 796310

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Jimmy Bay / to profilu neizmantoju, viņš bija domāts RP situācijas atveidošanai.


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC): 


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC): Roleplay pieredze no 2016 gada līdz šim brīdim, esmu atveidojis LSPD RP vairākas reizes, nesen vēl biju PD, bet uzrakstīju atlūgumu, jo gāju RP'ot citā frakcijā.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC): https://bit.ly/33MqE5p
1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): +

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Visus savus 23 gadus.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Nē.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?: - 

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: -

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): +

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Gan DC / TS3 

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: +
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: -

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.): East Beach Vidusskola / 7.8 / Market Street Augstkola / 7.4 
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V): Manuprāt mani vajadzētu pieņemt par LSPD darbinieku, jo man ir bijusi darba pieredze, tikai iemeslu dēļ nācas pamest darbu.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): Vēlos pieteikties LSPD, jo kā dzirdēju visi runājot par LSPD kkādam huiņām, un izdomāju, ka gribu LSPD, bet tā pieredze ir bijusi vairākas reizes.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): +

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC): Jā, esmu RP'ojis ar dažādiem policistiem, ir pieredze citos komūnos arī. 


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): +


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji:

---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds: -

Pašreizējs Amats: -

Rekomendācijas Citējums: -


---------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.

- If you don't like me then i'm sorry -

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 20. augustā, 21:05
0
post

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts, P.Morris kungs, ar prieku paziņoju, ka jūsu iesūtītais CV tiek apstiprināts, respektīvi tiekat pārcelts uz nākamo kārtu - interviju. 

Ar jums, tūvāko 4 dienu laikā, sazināsies uzņemšanas nodaļās pārstāvji.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 252 skatījumi )
HENNESY, crazy123, ppemka, swolex, Cosmoss, Ofkors, Tominsh, hennesy96, Kristers, Growsmile, Sestais, Kiwix, klaxzy, ......, Pluto, Angelis, Chill, yanchux, GeNesiS, Āpsis, TheKeneddy