bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
swolex par gm?
swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:33

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Henrijs

Iepriekšējie nickname: kachiiga / baskort

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Patrick Morris / Nenodarbināts / Jimmy Bay / Neizmantoju to char, bija domāts tikai vienam RP /

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze kā gamemaster, ir bijusi vairākos komūnos, no gamemaster esmu aizgājis līdz galvenajam adminstrātoram, un vēl citām pakāpēm citos komūnos, ceru, ka stāstot šito citiem nebūs cringe, paldies par uzmanību.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze roleplay jomā man ir personīgi kādi 3,4 gadi.. Pirmo reizi spēlējot kickā, atceros, kad wolfeens bija administrātors, viņš bija pirmais cilvēks, kas man tiešām iemācija RP līdz galam, un perfekti, tāpēc tagad Roleplay pārzinu diezgan perfekti, labi neskaitot to vienu ajailu kurš ir manā kontā, tas notika pirms divām nedēļām, bet par to īsti nav runa.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, diemžēl tiku sodīts par ložu bugošanu, bet nezināju, ka to īsti ievēro, tapēc beidzu to darīt.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://bit.ly/31MzDlz

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ex/?post=11569">https://mta.kick.lv/forums/topi…ex/?post=11569

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista kļūt par Gamemaster šajā serverī tapēc, ka spēlēju serveri jau kādu labu laiku, un domāju mēģināt tikt tālāk, saprotu visus savus pienākumus, piemēram, kā būt draudzīgam pret citiem spēlētājiem, staff biedriem. Pārzinu diezgan daudz lietas no staff statusa, jo esmu bijis statusā dažādos serveros.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Spēlējot Kick.lv tad kad Danex bija īpašnieks, nospēlēju vairāk pa 500h, spēlējot kopā ar vecajiem administrātoriem kā wolfeens, u.c.. Spēlēju citos komūnos, skatoties uz visiem cilvēkiem kas tur RP'o.. šajā komūnā redzu tik daudz cilvēkus kurus esmu redzējis citos komūnos kuri bija mēnešnieki, un viņi paši tur bija administrātori. Tagad beidzot esmu atsācis atkal spēlēt MTA Roleplay, jo visu vasaru itkā gāju ārā ar draugiem, bet tagad atkal roleplay mani piesaistīja, un spēlēju serveri katru dienu, tagad esmu izdomājis uzrakstīt pieteikumu, jo man stāsta ka Gamemaster statuss ir atvērts, tapēc domāju izmēģināt..

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

- If you don't like me then i'm sorry -

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:36
0
post

esi diezgan labs ,esmu redzējis kautkur tavu rp ,nu tad lai vissiem tiek tas amats ,nav ko te skatīt sīkumus :) PAR

cau

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:38
0
post

Likšu tev par esam paerpojuši kopā, kā arī tev tas ļoti labi pieprotas un kicku spēlē jau sen.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:39
0
post

Likšu PAR! Esi zināms frukts, RP labs, galva uz pleciem ir. Esi atbilstošs amatam.

Good Luck

fujax

Luwii
Lietotājs
Lielais Bocmanis
55 atbildes forumā
Online: 6d 21h 18m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:44
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:40
3
post

Tavs vecums: 14 -------------------- no thanks, vēlviens mazgadīgais, 15 jau ir pa maz kur nu vēl 14, pret, kā jau citur pieminēju par gadiem, galva šajā vecumā nav uz pleciem, širmis ātri var aiziet ciet. Pohuj vai labi rpo vai kā, bet nu vecumam jābūt, nevar būt pok3 staff

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 00:43
1
post

Ahaa, tūlīt! Statusu izmantosi savā labā, vecums neatbilst, un ir pietiekami GM! Nebūs, paspēlē bez statusa! PRET!!!!!

50bulletstrokis
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
7 atbildes forumā
Online: 4h 26m 20s
Redzēts 2019. gada 16. augustā, 23:47
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 01:07
0
post

šajā komūnā redzu tik daudz cilvēkus kurus esmu redzējis citos komūnos kuri bija mēnešnieki, un viņi paši tur bija administrātori.

14 gadi, 4 gadu pieredze, admins menesniekos, sitam ir obligati jabut kick administratoram.

kapec kads so vispar atbalsta, pret.

Archa
Lietotājs
Arča
3 atbildes forumā
Online: 2h 23m 36s
Redzēts 2020. gada 27. septembrī, 16:53
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 01:16
0
post

zinu tevi rl un isti nepis ka tev 14 gadi un zinu ka esi sakarigs coms , par

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 11:18
0
post

Nav žel iemest to Par, bet tu nepavilksi visu to sūdu, jo lielie džeki apmācības laikā par tevi smiesies kā tas notiek vienmer. Nav vajadzības tev, tici man.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 11:20
0
post

14 gados lietosi statusu savu un draugu labā , pret.

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 16. augustā, 22:55
0
post

Pret, 14 gadi jau izsaka visu.

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 17. augustā, 16:45
0
post

Šoreiz diemžēl pret! Vecums iegāž!

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 19. augustā, 20:47
0
post

Sveiks, Swolex!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  redzot tavā /history servera nepilnību izmantošana savā labā, kas par tevi uzreiz dod sliktu iespaidu, domāju, tāpat būs arī ar GameMaster pieeju izmantošanu savā labā.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0