bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]Michael Lee
SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 11:10

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.


1) Uzvārds: Lee

1.1 ) Vārds:Michael

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) In-game Stundas (OOC): ((Uz šī chara 26,citiem char 200))


1.4 ) Vecums (OOC):14


1.4a ) Vecums (IC):22


1.5 ) Telefona Nummurs (IC):376226

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Jordan Brown,Aleksander Druclin


1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):


1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC):Pieredze ir diezgan paliela,jo jau pašā sākumā spēleju,saucamos Sampa serverus,pēc kāda laika pamaniju,ka ir arī MTA,vēlējos to pamēģināt,nezināju,kas tas ir un tad sāaku spēlēt sapratu,ka tas ir MTA,kur arī nepieciešamas RolePlay zināšanas.Kā arī sākumā sapratu,ka biju LOWAKS :D,jo nezināju,ko daru,tagad esmu uzņemiees atbildību,cenšos nepārkāpt terminus un atveidošu svaigu RP.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC):

https://failiem.lv/u/37q5grap">https://failiem.lv/u/37q5grap



1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Jā.

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:Aptuveni,kur 2-4 gadiem.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē):Nē,meklēju darbu.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?:-

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?:Nē.

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams,vienmēr gatavs lietot Discoord,kuru varam izmantot,kā komunikācijai.

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Protams!

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: jā
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: Jā

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

Los Santos sākumskola/6/7

Los Santos pamatskola/5/6

San Fierro aizsardzības un drošibas tehnikums/7/8

8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V) Par cik vēlos pieteikties departamentā,biju gatavs spriest,jeb doties datorā un iesūtit pieteikumu uz departamentu,jo jau sākumā esmu strādājis,taču nācās pamest darbu,jo nebija saprašanāš ar prieksnieku,ceru,ka šis priekšnieks būs spējīgs darīt visu,kā pienākas,pieredze ir diezgan liela,jo esmu izmācijies aizsardzības un dročibas tehnikumu,kur esmu guvis vispārējo pārliecību un drosmi iestāties departamentā.Ceru,ka nebūs problematiskas problēma ar mani lai kontaktētos.Vienmēr būšu gatavs iesaistīties,jeb kāda veida situacijā,kurā esmu nonācis.




8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC):Esmu spējīgs,ir labas Latviešu valodas zināšanas,proti,ja tiks izmantots DC,tad nebūs problēmu,esmu izbijis PD vadītajs,kā arī virsnieks citos latviešu komūnu serveros.


9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC):Protams.

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC):kā jau teicu man tā ir paliela,esmu spēlējis citos komūnos par virsnieku,esmu guvis saprašanu kad un kā jāpielieto tazer utt,viss ir.


12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC):Protams,skatoties baļlu sistēmā tad būs 9/10


Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji:Michael Lee

---------------------------------------------------------------------------------

Rekomendācijas


Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")


Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:


---------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 15. augustā, 19:47
0
post

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts, cienījamais, M.Lee kungs, izskatot jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši to noraidīt, respektīvi netiekat pārcelts uz nākamo kārtu - interviju.

Atkārtotu CV atļauts iesūtīt ne ātrāk, kā pēc 1, pilna, mēneša. ((1 nedēļa))

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 213 skatījumi )
Ofkors, SmokeY, tirpeklis, Guzman , Valchhaaa, Angelis, Tominsh, yanchux, Luwii, Tomasskebab