bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] William Smith
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 08. augustā, 01:38

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: William Smith

Vecums: 24

Dzimšanas datums: 1 Janvāris

Dzimšanas vieta: Las Venturas

Štats: San Andreas

Tālrunis: 739626

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ X] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: RS Haul

Pašreizējā darba vieta: RS Haul

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Valsts Polcijas Koledžas Sertifikāts

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Es neesmu bijis policijas darbinieks, bet mani vecāki tādi ir bijuši.

Motivācijas vēstule: Esmu dzimis Los Venturas, uzskatu sevi kā ideālu kanditātu policijā, jo ir lieliska figūra, ir sertifikāti derīgi šajai komūnai, un arī pats no bērnības esmu lēmis uzturēt sevi labā formā, un iet macīties par policistu, lai aizstāvētu savu štātu kurā esmu dzimis un  uzzaudzis. Esmu nostādijis mērķi iestāties policijā un aizsargāt šo brīnīšķīgo štātu un cilvēkus kuri dzīvo viņā. Vēlos arī iet šeit strādāt jo ielas nav redzami policisti, kuri patrulē štātu no ļauniem cilvēkiem un dzērošiem jauniešiem, un ne tikai. Pa visu šo laiku neesmu NEVIENU policistu redzējis uz ielām, kaut vai noziedzības notiek daudz. Ceru ka varēšu tikt jūsu komūnā un tādā veidā aizstāvēt šavu štātu.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Es Williams Smiths Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. 

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds: Toms

UCP: WickedAssasin

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Nav bijusi, bet cik es ļoti ātri mācos un pratīšu apieties ar visām nepieciešamām lietām, mana pieredze ir bijusi kā LSGD darbiniekam.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā, ja tas būs nepieciešams.

Pēdējo reizi rediģēja Assassin, 2019. gada 08. augustā, 01:41.

Moose
Lietotājs
Midgets
25 atbildes forumā
Online: 12h 49m 01s
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 19:15
Pievienots, 2019. gada 08. augustā, 14:06
0
post

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts, W.Smith kungs, apskatot jūsu Curriculum Vitae, nonācām pie lēmuma to apstiprināt! Respektīvi, esat nonākuši nākamajā kārtā.

 Ar jums sazināsies tuvāko 2 nedēļu laikā pa norādito telefona nummuru.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta priekšniece L.Henderson.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 11 ( 290 skatījumi )
Assassin, FuzzyLV, BoodY, SkyLine, Angelis, Melnais, Kiwix, Moose, jejanbiok, Marshall, yanchux