bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Xavier_Hawk
HUMMER
Lietotājs
Pasākumu Komanda
13 atbildes forumā
Online: 1d 5h 46m
Redzēts 2023. gada 02. oktobrī, 23:49
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 19:57

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Xavier Hawk

Vecums:25

Dzimšanas datums:1994/04/12

Dzimšanas vieta:San Fierro.

Štats:San Andreas.

Tālrunis:568008

Pilsonība:Amerikānis.

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:San Fierro policijas departiments.

Pašreizējā darba vieta:Bezdarbnieks.

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : San Fierro Policijas Akadēmijas

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Ir.

Motivācijas vēstule:

Sākšu ar mazliet no savas bērnības, jo no tā var pateikt kāds cilvēks tu kļūsi, mani sauc Xavier Hawk un mana bērnība, es neteikšu ka bija pati labākā, jo bijām diezgan nabadzīgi, bet visas grūtības padara tevi stiprāku, tēvs bieži bija darbā tapēc viņš mani skoloja jau no pašas bērnības, ka jāparūpējas par mammu, jo viņa ir sieviete un iemesls kādēļ esmu laists pasaulē un par to ir jābūt pateicīgam un augstu jāvērtē.

Sakarā ar to,ka pārvācos uz Los Santos ieraudziju ka tiek meklēti uzticami darbinieki, kas kalpotu LSPD, tā kā man ir iepriekšēja pieredze SFPD, neredzu sev citas izauksmes vietas kā turpināt darbu Policijā likuma pusē.

Un stāstot par darbu policijā es nemaz nevēlētos citu darbu, jo es jūtu, ka darbs ir kā radīts man, patīk palīdzēt cilvēkiem un atrisināt daudz dažādu noziegumu, iztēloties sevi noziedzinieka vietā un iztēloties viņa nākamos soļus.Iespējams iedzimts no mana tēva viņš bija jūras kājinieks, kas mani ir kārtīgi izskolojis un iemācijis nedarīt muļķības un respektēt augstākus un vecākus par sevi, morali esmu ļoti sagatavots šim darbam.Esmu arī ļoti labi fiziski sagatavots joprojām nodarbojos ar peldēšanu un krosa skriešanu.

San Fierro policijas akadēmiju pabeidzu ar izcilību visi dati ir pārbaudāmi.Esmu piedalījies precīzi 8 pakaļdzīšanās, un 3 bruņotās laupīšanās par laimi visas no šīm situvācijām tika novērstas veiksmīgi, ar neviena civiliedzīvotāja neciešanu.Ir iespējams dabūt rekomendāciju no San Fiero policijas priekšniecības.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Jo uzskatu, ka esmu ideāls kandidāts darbam LSPD, morāli un fiziski esmu gatavs, ir pieredze darbā.Esmu apbrīnojami labs auto vadītājs, visu apkārtni pārzinu ideāli.Esmu ļoti lojāls un strādīgs cilvēks nekad nepadodos.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 19

Vārds:Toms

UCP:HIPNOZE

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Uj nevar pat saskaitīt vairs.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Ir

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Ir.

Moose
Lietotājs
Midgets
25 atbildes forumā
Online: 12h 49m 01s
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 19:15
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 20:31
0
post

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts, X.Hawk kungs, apskatot jūsu Curriculum Vitae, nonācām pie lēmuma to apstiprināt! Respektīvi, esat nonākuši nākamajā kārtā.

 Ar jums sazināsies tuvāko 2 nedēļu laikā pa norādito telefona nummuru.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta priekšniece L.Henderson.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 218 skatījumi )
HUMMER, Jitzie, SkyLine, Moose, Henriko11, Kriksis, SmokeY, panelis, Kiwix, Angelis, yanchux, TheKeneddy