bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSV)Chak Wolker
TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 31. jūlijā, 23:25

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Chak Wolker

Telefona Numurs: 341535

Deklerētā Dzīvesvieta: Grove St#6

Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood Dzīvokļi

Dzimums: Vīrietis

Gadi 25

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: nē

Personas Izglītība:(II) 

Izvēlētā vakance: Apsargs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Protams!

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā es esmu strādājis pār Apsargu!

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Tātād,apsargām jabraukā līdzi Mērām,vietniekām un citiem svarīgām personām. Ja uzbrūk ir jaaizstāv Svarīgās personas,jo pār to maksā. Jabūt vienmer možām,nedrīkst acis nolaist no svarīgām personām!

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: vēlos aizstāvēt meru un citus svarīgas personas!

Personas Motivācija:Sveiki,Mani sauc Chak Wolker man ir 25 gadi es esmu iepriekš strādājis Dome pār apsargu, esmu daudz pieredzējis kā apsargs,esmu izgājis vajadzīgos kursus kad man bija 18 gadi.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  Sveiki Es esmu pārcēlies No polomino Creek ciematiņa uz Los Santos,redzēju ka meklē darbniekus un izdomāju uzrakstīt Cv. Jo man ir ļoti laba pieredze būt Apsargām,es kartoju ieroča licensi,vel nedaudz japamācās,bet tas tā! Es biju Polomino Creek policists uin daudz es biju apturējis! Vienkārši gribu turpināt savu karjēru uz priekšu!

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?:Es vēlos palīdzēt mērām, vēlos nosargāt mēru,citas Svarīgas personas!

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Jo man ir iepriekšēja pieredze un esmu čakls darbinieks kas klausa ja ko liek darīt. Uz mani var paļauties!

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Protams,bez runas!

((OOC Informācija))

Vārds: Pēteris

Vecums: 17

UCP: bandit1223

CIk bieži būsi aktīvs:? Nu kādas 6-7h dienā

Pēdējo reizi rediģēja TheKeneddy, 2019. gada 31. jūlijā, 23:28.
Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 01. augustā, 00:28
0
post


 

Cien. C.Wolker , izlasot jūsu iesutīt pieteikumu uz apsarga amatu , esmu nolēmis jūs izsaukt uz parrunām . 

Sazināšos ar jūms tuvāko 24 stundu laikā pa jūms noradīto tālruni.

 

Ar cieņu Los Santos Pilsētas Mērs Damian Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 228 skatījumi )
Hačiko, TheKeneddy, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Kristherz, Kriksis, raymanLv, Latgola, Aksels, BEHA, swolex, klaxzy, 7n4_, SkyLine, Devitais, FL3X