bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Billie Anderson
raymanLv
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 2d 11h 9m
Redzēts 2023. gada 15. janvārī, 10:22
Pievienots, 2019. gada 31. jūlijā, 22:41

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Billie Anderson

Telefona Numurs: 879015

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos

Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood

Dzimums: Vīrietis

Gadi 44

Vai ir auto vadītāja apliecība?: B

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: nē

Personas Izglītība:(II) 

Izvēlētā vakance: Strādašo pa to amatu kura nav un kuru vissvairak vajag.

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Būšu spējis ir neliela pieredze.

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?: Esu stradajis Polomino Creek valdībā tur ieguvu nelielu pieredzi.

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā ir bet velos  to paplašināt.

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Izvēlētajā amatā man kā LSV darbiniekam atščirība kas es esmu, ja es esu apsargs man vienmer japasargā mers un citas galvenās personas LSV no visa veida ļaundariem vinmēr jabraukā lidzi un japieskata apkārte lai nenotiktu nekas slikts mēram vai kādam no galvenajiem no LSV. Ja es finanšu ministrs man jaizskata visas licenzes uz uzņēmuma regištrāciju un daudz svarīgas citas lietas. Ja esu mėrs man jatbild butu par daudz daudz ko vairak neka citos amatos

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Jo manuprat noderetu kads jauns darbinieks LSV ka ari man ir pieredze.

Personas Motivācija: Tatad es velos stradat LSV jo nesen no Polomio Creek parcelos uz Los Santos tapec bija japamet darbs valdiba ieks Polomino Creek tapec izdomaju ka veletos turpinat savu karjeru seit un to papildinat ar zinasanam un iegut jaunus draugus LSV kolektiva.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motive iepriekseja darbavieta jo tur man teica ka biju 4x menesa labakais darbinieks pa 1 gadu un uz atvadam draugi man noveleja veiksmi tikt Los santos Valdibaa un ceru savu sapni piepildit un kareju turpinat seit.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jo man ir iepriekseja pieredze un esu cakls darbinieks kas klausa ja ko liek.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Ja darisu/

((OOC Informācija))

Vārds: Reinis

Vecums: 14

UCP: DamagingHatchet7

Cik biezi busi aktivs ? = Busu diena 4-6 h aktivs

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2019. gada 31. jūlijā, 22:48
0
post


 

Cien. B.Anderson , izlasot jūsu iesutīt pieteikumu , esmu nolēmis jūs izsaukt uz parrunām . 

Sazināšos ar jūms tuvāko 24 stundu laikā pa jūms noradīto tālruni.

 

Ar cieņu Los Santos Pilsētas Mērs Damian Moore

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 175 skatījumi )
Rove, 𝙀𝙨𝙠𝙖, HandlexY, Jimmy, Kristherz, Latgola, Kriksis, raymanLv, swolex, klaxzy, TheKeneddy, FL3X