bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSPD) James Perez
TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 30. jūlijā, 14:09

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:James Perez

Vecums:25

Dzimšanas datums:30.01.1994

Dzimšanas vieta:Los Santos Slimnīca

Štats:San Andreas

Tālrunis:341554

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:LSAK,LSV

Pašreizējā darba vieta:bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : N/A

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā

Motivācijas vēstule:Sveiki,Mani Sauc James.Es vēlos kļūt viens no LSPD Virsniekiem,jo es gribu aizstāvēt savu dzimto pilsētu no ļaundariem,autozagļiem un citiem. Esmnu pamanījis iebraucot pilsētā,kā nav neviena policista uz ielām,kas varētu noķērt bandītus.Tātad,man patīk policista darbs, patīk gādāt pilsoņiem drošību, saticību.  Es,esmu bieži redzējis ka aplaupa citus cilvēkus.Kā es iepriekš esmu teicis,esmu daudz bandītus,laupītājus,noziedziniekus redzējis uz ielām. man brižiem pašām bails ir iet pa pilsētu lai neaplaupa,vēlos palīdzēt visus šos ļaundaru,autozagļus noķērt un iebāzt aiz restēm,jo man ir pieredze,būdams kā LSPD es jau 10gadus nostrādāju,LSPD kā virsnieks III un mani pat slavēja. Vēlos turpināt savu karjēru un palīdzēt iedzīvotājiem justies droši. Es esmu izgājis Akadēmiju/Apmācības,no bērnības,esmu jau vēlējies kļūt par Policistu un glābt cita dzīvības no visa sliktā,un atdot savu dzīvību par cilveku,lai tikai vins izdzīvotu. Esmu bijis vairākās skola,un es spēju uz visiem, jautājumiem atbildēt,pat Skolas laikā tēvām palīdzēju bandītus Kērt. (esmu biezi online) es uzklausu katra cilvēka teikt un tā sakāmo. Visīpaši uzklausu priekšnieku un tā vietnieku,jo zinu ka nav jēgas stīdzēties! Es saprotu kā tas ir ka aplaupa,citus cilvēkus un vēlos vinus aizstāvēt no tiem kam ir apnicis dzivot,jeb grib cietumā dzīvot,saprotu kā ir ka tevi apzog tapēc vēlos palīdzēt un attīrīt ceļus no šiem ļaundariem,jo savādāk nevar normāli dzīvot! mana visa ģimene bija SFPD un viņi teica lai es arī izmācos,jo tad viņi ar mani neleposies un es negribu savu ģimeni pievilkt! 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Man šķiet ka varu palīdzēt,jo es iebraucu pilsētā un mani 10 min laikā jau aplaupija,es vēlos bandītus iebāzt cietumā,un palīdzēt LSPD!

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds:Pēteris

UCP:bandit1223

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Jā

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 30. jūlijā, 22:27
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts, cienījamais J.Perez kungs, ar nožēlu paziņoju, ka jūsu iesūtītais CV tiek noraidīts, respektīvi netiekat pārcelts uz nākamo kārtu.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 181 skatījumi )
SkyLine, Aksels, yanchux, TheKeneddy, FL3X, Kristherz, Nikucis, Angelis, SmokeY, Ofkors