bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(LSPD Mickey Robinson (atkārtots)
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. jūlijā, 00:10

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Mickey Robinson

Vecums:25

Dzimšanas datums:25/06/94

Dzimšanas vieta:LosSantos slimnīca

Štats:San Andreas

Tālrunis:705239

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [x] ; Bakalaura grāds [x ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:N/A

Pašreizējā darba vieta:N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: jā

Motivācijas vēstule:Mani sauc Mickey Robinson esmu 25gadus vecs jaunietis,iepriekš iekļuvis policijas acu lokā ,man ir daudz sodi bet tas bija kad man bija 18-20 gadi .Neesmu pagaidām sodīts vai arestēts šo 5gadu laikā.Gribu tikt policijā ,jo mants tēvs to grib un es pats arī.Centīšos tikt policijā un parādīt kāds esmu iegšēji un kā skrienu un šauju.Brīvajā laikā skrituļojju un driftoju pa trasēm.Zinu vissus policistu noteikumus un es centīšos pierādīt sevi policijā.Nekad nepametīšu savējos un došos uz jebkuru izsaukumu lai arī kur tas būtu.Esmu jau arī atradies pie jums ,tad nepierādiju sevi ,bet tagad ir laiks pieradīt sevi policijas lokā.Esmu ātrs un stiprs un māku šaut.Sportoju,dažreiz aizeju uz šautuvi tur man ir abonaments un tur eju.Trenējos sporta zālēs.Tas nozīme ka varēšu ātri paskriet un noķert jebkuru zagli un iztīrīt pilsētu.Aprakstīšu bernību savu, Kad es piedzimu mans tētis bija policists. Mammu es pat nēesmu redzējis līdz pat šai dienai . Augot kopā tikait ar savu tēti bija ļoti grūti un garlaicīgi. Kamēr citi puikas arā spēlējās man bija jāpaliek mājās lai apsargātu to , vismaz man tā tētis teica. Protams tētis gandrīz nekad nebija mājās , tāpēc es izdomāju visādas domas galvā. Es vienmēr biju ļoti aktīvs bērns tāpēc es izgriezu no kartona visādas figūriņas un šāvu pa tām ar manu joka pistolīti. Vēlāk man iepatikās būt mājās un trenēties. Es vienmēr sapņoju par tēti : kā viņš dzinās pakaļ sliktajiem. Man ļoti patika ko tētis darīja pilsētas labā. Diemžēl kādu dienu pie mūsu mājas atbrauca daži policisti un pieklauvēja pie durvīm. Vini teica kad mans tēvs ir miris smagā apšaudē. Beigās mani adoptēja tēta draugs kurš bija arī policists . Kādu dienu viņu atlaida un viņš ar mani sāka vairāk pavadīt laiku. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu precīzs,ātrs,labi braucu un arī sakarīgs cilvēks ,tikai esmu iepriekš sodīta persona bet esmu mainījis atieksmi pret policistiem un gribu būt viens no tiem un arestēt citus ļaunos cilvēkus,esmu runātīgs un tas nozīmē kad vienmēr teikšu kur braucu ko ķeru.Ir pieredze  arī māju uzlaušanās ,būšu policists kas darīs ar atļauju nebūšu kas ielaužas mājās viens un bez atļaujas.Apsolos kad nekad nenodošu savējos nelaimē.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds:Ralfs

UCP:raitis

Iepriekšējā pieredze LSPD?: No kadeta līdz vietniekam

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: jā

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2019. gada 26. jūlijā, 10:52.

cau

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 26. jūlijā, 20:33
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Labdien, cienījamais M.Robinson kungs, ar prieku paziņoju, ka jūsu iesūtītais CV tiek apstiprināts, respektīvi tiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - interviju.

Ar jums tuvākajā laikā sazināsies uzņemšanas nodaļas pārstāvji.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

((kaut viens ajails, neskatoties uz to, no kura personāža, tiksi izmests.))

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 251 skatījumi )
Ofkors, yanchux, Angelis, Kriksis, SmokeY, TheKeneddy, Pluto, Jackob, 9Boz, Knight, 7n4_, Melnais, hans, ....., , Kqastr