bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
(Lspd) Mickey Robinson
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. jūlijā, 18:42

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Mickey Robinson

Vecums:25

Dzimšanas datums:25/06/94

Dzimšanas vieta:LosSantos slimnīca

Štats:San Andreas

Tālrunis:705239

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [x] ; Bakalaura grāds [x ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:N/A

Pašreizējā darba vieta:N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: jā

Motivācijas vēstule:Mani sauc Mickey Robinson esmu 25gadus vecs jaunietis ,izpalīdzīgs,nopietns un kas vienmēr aizsargās kādu ja būs briesmās ,ar mieru esmu ziedot savu nāvi lai iegūtu godu policijas departamentā.Esmu daudzkārt sodīts bet tas bija kad bija 18gadi tagad esmu mainījies braucu ar drifta bmw un driftoju trasēs ne uz ceļiem.Tēvs bija arī policists tikai pilsētā "Sanfierro''tur viņu pēc vairākiem gadiem atzina pa labāko policistu tad man bija 15gadi.Viņš teica kad man būs ap 20 gadiem lai eju uz Los Santos policiju ,jo ir labi policisti kas ir runātīgi un saprot ko dara.Man ir bijusi pieredze 'RedCounty sherrif'' iecirknī,tur strādāju no 22gadiem līdz 25gadiem tad aizgāju no amata ,tagad gribu ko jaunu iesākt lielajās pilsētās,arestēt ļaunos,zagļus un bandu cilvēkus kas nošauj cilvēkus.Man ir bijusi pieredze no kadeta līdz priekšnieka vietniekam.Es dodu zvērestu kad nekad nepametīšu savējos nelaimē un arestēšu ļaunos cilvēkus.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu precīzs,ātrs,labi braucu un arī sakarīgs cilvēks ,tikai esmu iepriekš sodīta persona bet esmu mainījis atieksmi pret policistiem un gribu būt viens no tiem un arestēt citus ļaunos cilvēkus,esmu runātīgs un tas nozīmē kad vienmēr teikšu kur braucu ko ķeru.Ir pieredze  arī māju uzlaušanās ,būšu policists kas darīs ar atļauju nebūšu kas ielaužas mājās viens un bez atļaujas.Apsolos kad nekad nenodošu savējos nelaimē.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds:Ralfs

UCP:raitis

Iepriekšējā pieredze LSPD?: No kadeta līdz vietniekam

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: jā

cau

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 23. jūlijā, 19:00
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Sveicināts, cienījamais M.Robinson'a kungs, ar nožēlu paziņoju, ka jūsu iesūtītais CV tiek noraidīts, respektīvi netiekat pārcelts uz nākamo kārtu.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 239 skatījumi )
Angelis, Ofkors, Valchhaaa, SkyLine, Melnais, FL3X, Ērms, 𝙀𝙨𝙠𝙖, 7n4_, Loews, 9Boz, teoy, panelis, esketit., JayB, SmokeY