bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Suu Whoop.
Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 16:32

 

Tātad Labrīt/Labdien/Labvakar.

Skatījos te pārējie uzbliezuši sasvēcināšanos izdomāju kapēc, lai arī es nepateiktu visiem čau, gan vecajiem draugiem, gan jaunajiem.

Sāksim ar to, kad mani sauc Rihards, nāku un no Rīgas / Āgenskalna (āgenskalns ir spēks un mīlestība :D ) . Uz doto brīdi sēžu 9 klases skolas solā, jo paliku uz otru gadu :/ , bet pofig par to gads tik papists, vairāk laika man ko izdomāt pa, ko gribētu iet mācīties tālāk, jo to es galīgi neēsmu izdomājis diemžēl. Nodarbojos ar MMA (Miksētā cīņas māksla) jau gādu gadu apmērām, agrāk gāju kikboksā un ar Jaunsardzi ņemos jau puss gadu, diezgan jautra tā jaunsardzes padarīšana, viss jautrāk kopā ar vienību mežā mācīties izdzīvot, kas tiešām ir jautri un daudz maz attīsta tavu domāšanu un neliek vismaz sēdēt mājas pie pc un dročīt visu dienu. Bet tā dators bija mana pirmā mīlestība, agrā vecumā jau sāku sēdēt pie kompīša, fāterītis stāsta kad jau ap 6 gadiem jau izgāju gta san andreas bez senča palīdzības, atceros to kad caurām dienām vēl spēlēju call of duty 4, ko nesen vēl nolādēju un izgāju velreiz, tā sakot atgriezos bērnībā :D agrāk gāju futbolā vienu gadu metta mārupe, vairāk jau nepastāv tāda komanda, hz kapēc, bet tur kkas ar treneriem sapisās tā vismaz es dzirdēju, vairāk ar futbolu nenodarbojos un tas vairāk mani nepiesaista. Ieslīdēju šajā komūnā, jo sapratu to, kad sāk pietrūkt labs RP, kas protams retu kur atrodams, bet tik un tā, pietrūka tas viss, pietrūka attēlot savu iztēles pasauli. Ko lai vēl pastāsta īsti nezinu :D esmu suņu mīlis, pārsvarā uzturos Āgenskalnā reti kad izeju no āgenskalna, āgenskalnā es uzaugu un tur pārsvarā man visi draugi ir, skolā neēsmu īsti komunikabls un neviens nevelās īsti runāt ar mani, jo esmu skolā vienīgais kurš turpina staigāt platās biksēs, klausās old school repu vai gangsta sh1t, nepatīk tā pispīlēto bikšu padarīšana + vēl ja čalis matus nokrāsojis vsp pizģets... sist tādu nost vaig. Tā es esmu mierīgs cilvēks, nokaitināt mani var gan ātri, gan lēni atsķirībā, kāds man garastāvoklis sākumā. Man ir 2 jaunākie brāļi, kuri mēģina līdzināties man, kas man ķip cepī, kad viņi netēlo 21. gadsimta pediņus, bet no otras puses man tas nepatīk, jo nav man tā tīrākā vēsture, pamāte saka, kad ātri kolonijā/cietumā nonākšu ja tā turpināšu, līdz ar ko mēģinu izvairīties no tām visām padarīšanām brāļu dēļ. Kā jau minēju klausos old school repu, tie ir 2pac's, Biggie Smalls,Big L, Wu-Tang clan,NWA,Snoop Doog utt.Bet tomēr daži 21. gadsimta repperi patīk, kā piemēram YG, kvalitatīvas dziesmas viņam ir, kā arī patīkami klausīties.

Tas arī laikam viss mazumā pa mani.Veiksmīgu jums dienu ;) un ja izlasīji visu cepums tev brāl :) . SUU WHOOP.

(Kopēju, jo slinkums drukāt no jauna :D )

Pēdējo reizi rediģēja Biggy, 2018. gada 28. martā, 16:34.

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 16:33
0
post

Sveiks ;) 

Борис Ельцин
Lietotājs
Борис
15 atbildes forumā
Online: 7h 38m 16s
Redzēts 2018. gada 26. jūnijā, 23:12
Pievienots, 2018. gada 17. maijā, 20:13
0
post

Sveicināts!

Attēlu rezultāti vaicājumam “РСФСР”

Tomss
Lietotājs
46 atbildes forumā
Online: 2d 0h 22m
Redzēts 2021. gada 18. augustā, 10:18
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 22:09
0
post

čau čau

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2018. gada 29. jūlijā, 15:19
0
post

Sveiks parasti citos serveros veido gangus vai kaut ko uz to pusi.

Maiznieks
Lietotājs
Sēne
52 atbildes forumā
Online: 1d 6h 43m
Redzēts 2020. gada 11. novembrī, 17:42
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 22:56
0
post

Sveicināts jaunietis :) 

Posted Image

Lietotāji skatās šo tēmu: 0