bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Mike McCurry
Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 13:31

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Mike McCurry

Vecums: 25 gadi

Dzimšanas datums: 01.01.95

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: Los Santos

Tālrunis: 811430

Pilsonība: ASV

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [x ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Ziņu Dienests

Pašreizējā darba vieta: N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :

San Fiero Police Departament Akademic

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā, esmu bijis jau vienu reizi.

Motivācijas vēstule: Sveiki, esmu Mike McCurry. Man ir 25 gadi. Vēlos pieteikties uz šo darbu, jo man patīk policista darbs, patīk gādāt pilsoņiem drošību, saticību. Ļoti ieinteresē šis darbs, vienmēr skatos visas nesaskaņas un, ja ir iespējams skatos ko policisti dara izsaukumos. Vēlos pierādīt, ka es spēju vēlreiz pierādīt, ka esmu spējīgs aizstāvēt Los Santos Policijas Dienesta godu. Esmu fiziski attīstīts vīrietis, izbijis vieglatlēts. Piesakos, jo tiešām vēlos kļūt pa policistu un man ir jau bijusi pieredze kā arī akadēmijā ieguvu vajadzīgos pamatus, kas bīja nepiecešami.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu fiziski attīstīts vīrietis, esmu izbijis Los Santos Policija Dienesta darbiniekies. Es esmu izgājis San Fiero Policijas Akadēmiju. Esmu pieredzējis šim amatam, zinu kā jārīkojas katrā situācijā.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds:Kaspars

UCP:Kqastr

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu bijis vairākos serveros priekšnieks un darbinieks.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Ja būs nepieciešams.

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 13:37
0
post

Labdien, cienījamais M.McCurray Kungs! Paldies par ieguldīto laiku aizpildot pieteikuma anketu.

Ar prieku paziņojam ,ka tiekat pārcelts uz nākamo daļu, kas ir intervija. Ar jums mēs sazināsimies pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 189 skatījumi )
💜 Tvaiciņš 💜, Angelis, Kiwix, ....., TheKeneddy, bLank, JayB, realduksitis, IceKing, TheWyat, SmokeY, Ambalis, Kqastr, SnaxxXD