bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] R. Steinhauer
IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 11:39

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem: 

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. 

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. 

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. 

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Ryans Steinhauers

Vecums: 35 (trīsdesmit pieci)

Dzimšanas datums: 1984. gada 20. Janvārī

Dzimšanas vieta: Los Santos slimnica

Štats: Los Santos

Tālrunis: 499984

Pilsonība: ASV pilsonība.

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [x ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Los Santos policijas departaments

Pašreizējā darba vieta:  N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :  Las Venturas iegūts Policijas Akadēmijas serfikāts

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Tātad, protams, ka man ir bijusi pieredze, kā virsniekam. Es esmu strādājis Los Santos policijas departamentā pirms apmēram pusgada, tad man nācās paņemt lielu atvaļinājumu, jo manam dēlam vajadzēja mani blakus, viņam bija kaulu vēzis, bet par laimi mēs tikām galā ar to un es esmu gatavs atgriesties darbā ar lielu atvedi, bet šoreiz nevis, kā virsnieks, bet gan , kā priekšnieks, jo Los Santos policijas deprataments meklē jaunu priekšnieku.

Motivācijas vēstule: Esmu cilvēks ar augstas atbildības sajūtu un precizitāti. Esmu komunikabla, atsaucīga un pozitīva persona. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām, kā arī esmu gatavs apgūt nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai veiksmīgi spētu pildītu savus pienākumus.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā:  Jums vajadzētu pieņemt tieši mani, jo esmu persona, kas ir iepriekš strādājusi šeit, kā arī Los Santos policijas departamentam ir nepieciešams steidzami jauns priekšnieks, lai pilsētā atkal tiktu ieviesta kārtība gan uz ielām, gan iekš policijas departamenta

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums:  16

Vārds: Ralfs

UCP: IceKing

Iepriekšējā pieredze LSPD?:  Jā, esmu vadījis šo organizāciju iepriekšējā sezonā

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā, spēšu

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  Ja būs nepieciešamība tad izmantošu, bet tā centīšos visu caur Discord.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 200 skatījumi )
IceKing, Tominsh, Kiwix, Cuhz, , realduksitis, Kqastr, SkyLine, teoy, JayB, Ofkors, SmokeY, Ambalis, Knight, 518293182