bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Mark Keller
TheWyat
Lietotājs
Wyats
1 atbildes forumā
Online: 2h 19m 08s
Redzēts 2021. gada 14. janvārī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 15:45

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

 

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Mark Keller

Vecums: 24 gadi

Dzimšanas datums: 05.01.1995

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: Los Santos

Tālrunis: 719372

Pilsonība: Amerikānis

 

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Apsardzes Firma [Galvenais apsargs]

Pašreizējā darba vieta: N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Los Santos Policijas Akadēmijas diploms. 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Nav, tādēļ piesakos uz LSPD, lai iegūtu savu pirmo pieredzi strādājot par policistu. 

Motivācijas vēstule: Esmu jauns izglītots vīrieties, ar labu fizisko formu. Esmu pabeidzis Los Santos augstskolu, pēc kuras es iestājos LSPA [Los Santos Policijas Akadēmijā], kurā es ieguvu diplomu ar apliecinājumu, ka officiāli varu strādāt par policistu. Es būtu labs darbinieks, jo esmu atraktīvs, apķērīgs, esmu apmācīts ļoti labi vadīt automašīnu. Esmu uzticams darbinieks, ievēroju disciplīnu, ja darbā jābūt 8:00 no rīta, tad arī būšu, un strādāšu līdz pēdējai darba minūtei. Pašlaik esmu bezdarbnieks, jo aizgāju no Apsarga amata, kur nostrādāju trīs gadus. Esmu ieguvis pieredzi apieties ar ieroci, un pārējiem priekšmetiem. Esmu gatavs strādāt pie jums, kā arī gatavs jaunām apmācībām, lai droši varētu sākt strādāt par pilnvarotu policistu. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu vīrietis ar fiziski labu formu, līdz ar to noķert noziedziniekus man nebūtu problēma. Protu apieties ar ieroci, māku vadīt automašīnu profesionālā līmenī, līdz ar to vadīt automašīnu pilsētā man nebūtu problēmas. Ievēroju disciplīnu, respektēju augstākstāvošus kolēģus par mani, pakļaušos vadības dotajām norādēm. Ar cien. Mark Keller.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds: Dāniels

UCP: Tekashi

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu strādājis PD, pieredze ir.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Spēšu

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  Spēšu

 

 

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 13:24
0
post

Labdien, cienījamais M.Keller Kungs! Paldies par ieguldīto laiku aizpildot pieteikuma anketu.

Ar prieku paziņojam ,ka tiekat pārcelts uz nākamo daļu, kas ir intervija. Ar jums mēs sazināsimies pa norādīto telefona numuru.

Ar cieņu LSPD priekšnieks: R.Steinhauer

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 210 skatījumi )
Kiwix, dezkins, IceKing, Sheriff, Assassin, Roljkaa, shockins, teoy, TheWyat, Angelis, Ambalis, Ofkors, SmokeY, TheKeneddy