bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Johnny Corrol
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2019. gada 02. jūlijā, 17:46

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Johnny Corrol

Vecums:36

Dzimšanas datums: 12.septebris 1983.gads

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: San Andreas

Tālrunis: 785052

Pilsonība: Anglis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: RS Haul

Pašreizējā darba vieta:

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Pagājušajā sī vī nepateicu ka man ir 

Policijas akadēmijas sertifikāts

Vēl 2.s sertifikāts ir RS Haul par ļoti labu braukšanu.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Nē

Motivācijas vēstule: Tātad, mans vārds ir Džonījs Karols, Gribu noķert visus narkotiku dilerus kas mūsdienās ir ļoti daudz, man pāšam ir bijusi situcija, kad vienkārši piebrauc pie manis cilvēkus un piedāvā nopirkt narkotikas, gribēju zvanīt policijai, bet kaut kas notika ar telefonu un tā arī nesazvaniju, gribu lai uz mūsu štata ielām valdītu kārtība, lai nenotiktu apšaudes, lai nebūtu avārijas, sastrēgumi, gribu aizsargāt mūsu štata iedzīvotājus no jeb kādām briesmām kas tos var sagaidiīt! gribu darīt cilvēkus laimīgus, protams arī būs jaizraksta sodi tā lai saprastu kā uz ielām jauzvedas dažiem varbūt būs jāpiespriež cietumsods, bet gribu būt vairāk labais policists, bet dažkārt arī var but var tā sanākt ka ļaunais policists skatoties no citu personu puses, tikai vēlos darīt labu štatam kas nozīmē, darīt labu arī saviem kolēģiem palīdzēt viņiem patrulēt.  Varu arī apsolīt, ka būšu uz viesiem treniņiem, kalpošu štatam, nepārkāpšu savu un pilsētas likumu.  Māku apieties ar vairākām izgudrotājām tehnoloģijām, gan ieroci, gan ar datoriem protu apieties, auto vadīšanu, ar vēl daudz citām lietām kas ir nepieciešamas Los Santos Policijas Departamentā.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu izgājis policijas akadēmiju, dabujis sertifikātu, un esmu ļoti labi apmācīts pašaisargāšanai savu kolēģu aizsargāšanai un štata iedzīvotāju aizstāvēšanai

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds: Kristers

UCP: Johnny

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Ir, esmu bijis PD jau vairākas reizes.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā.

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2019. gada 02. jūlijā, 18:46.

 

 

Sack
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 1h 17m
Redzēts 2019. gada 21. jūlijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 05. jūlijā, 11:31
0
post

TMoq17Z.png

Rekrutēšanas un Apmācības dīvīzija ir izskatījusi jūsu iesūtīto aplikāciju, mēs pateicamies jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā un iesniegšanā.

Mēs vēlamies jūs informēt, kad jūsu pieteikums tiek apstiprināts un mēs gaidām jūs intervijā,

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 331 skatījumi )
Kriksis, kakucis, Angelis, TheWyat, buddyy, Ambalis, Pinuzis, Ofkors, 518293182, teoy, Sack, raymanLv, Pluto, Intel, OVARTS, realduksitis