bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Kaycee Morrison
Sheriff
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 2d 2h 17m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 00:15
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 18:46

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Kaycee Morrison

Vecums: 36

Dzimšanas datums: Decembris 9, 1983

Dzimšanas vieta: Las Venturas

Štats: San Andreas

Tālrunis: 443841

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ X ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Fort Carson SD

Pašreizējā darba vieta:

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :

Sertifikāts par 2017. gada Policijas akadēmijas pabeigšana

Sertifikāts par pamata EMS kursa beigšanu

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:  Jā.

Motivācijas vēstule: Līdz 23 gadu vecuma es ceļoju apkārt pasaulei, palīdzot cilvēkiem, apciemoju visdažādākās pilsētas, knapi apdzīvotas teritorijas un ciemus. Iekvienā vietā kur es biju, es kaut ko devu. Citur palīdzēju uzcelt māju, citviet palīdzēju novākt ražu un kā parasts garāmbraucējs pat dažviet palīdzēju policijai ar dažādiem uzdevumiem. 

Šo pieredzi kuru es ieguvu ceļojot nevar izkaidrot. Visus šos gadus kurus biju prom, es iemācījos kā sarunātās ar cilvēkiem, kā iegūt to uzticību un iemācījos cilvēka ķermeņa valodu. 

Esmu ļoti priecīgs kalpojot savai valstij, ļoti priecīgs biju, kad sāku strādāt Fort Carson SD. Strādājot Sherifa departamentā es iemācījos saprast cilvēkus, iemācījos tiem palīdzēt, aizstāvēt un likt tiem saprast, ka pa viņiem rūpējas un ir gatavi mirt, lai tikai viņus aizstāvētu. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Mani ir jāpieņem, manas pieredzes un izdarītā, prasmju un saprtāta dēļ. Esmu fiziski sagatavots, noskaņots un bezbaiļu. Augstāk minēju, ka saprotu cilvēku, saprotu to ķermeņa valodu labāk nekā melu detektors, spēju atšķirt melus no patiesības. 

Esmu apguvis tuvcīņas prasmes, pašaisardzības prasmes, māku apieties ar ieroci. Būdams 36 gadu vecs, es jūtos, ka varu darīt jebko. Esmu laipns, draudzīgs un spēju ļoti labi strādāt kolektīva. Mani pieņemot Jūs iegūsiet lieliksu cilvēku, policistu Jūsu kolektīva.  

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds: Toms

UCP: Sheriff

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Jā, esmu bijis gan virsnieks, gan vadījis PD.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā, spēšu.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  Jā, spēšu.

Image

Image

Sack
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 1h 17m
Redzēts 2019. gada 21. jūlijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 01. jūlijā, 22:14
0
post

TMoq17Z.png

Rekrutēšanas un Apmācības dīvīzija ir izskatījusi jūsu iesūtīto aplikāciju, mēs pateicamies jums par ieguldīto laiku darba pieteikuma aizpildīšanā un iesniegšanā.

Mēs vēlamies jūs informēt, kad jūsu pieteikums tiek apstiprināts.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 268 skatījumi )
IceKing, Ambalis, Kriksis, Ofkors, realduksitis, Pluto, Sack, Ghostz, Sheriff, HaipE, Hačiko, juppi