bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
3
topic
{GM pieteikums} Marks
Marks
Lietotājs
Margossa
32 atbildes forumā
Online: 2d 1h 46m
Redzēts 2020. gada 11. oktobrī, 13:59
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 18:26

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [- ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ -]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Marks

Iepriekšējie nickname:Margossa

Tavs vecums:14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Alexander Vildo V8 Auto placis un servis, Nikola Sumela slovensky bratov

Pieredze kā Gamemaster:Nēsmu bijis Gm bet kad brālis bīja skatījos lo viņš darīja.

Pieredze Roleplay jomā:Erpoju jau 2 gadus pirmajā gadā gāja švaki bet tagad mans rp prasme ir daudz lielāka nekā sākumā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):N/V

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Marks esmu 14 gadus vecs, es nodarbojos ar makšķerēšanu , ēst gatavošanu un daudz spēlēju MTA

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Mani piesaista tas, ka serverī nāk daudz jaunu spēlētāju, bet viņi nezin kas ir roleplay, vai ko tajā darīt. Esmu vienmēr gatavs palīdzēt citiem un iegūt daudz ko jaunu! Vairākkārt esmu bijis situācijās, kur otrai personai ir kļūdains RP, bet nespēju neko darīt. Protams, cenšos izpalīdzēt tiem kas klausās un iegaumē sacīto! Redzu ka serverī nav tik daudz GM tāpēc izlēmu kandidēt!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Tātad, kā jau visur iepriekš minēju, esmu ļoti aktīvs un pieredzējis RP spēlētājs, vēlos uzlabot serveri gan citās lietās, gan cilvēku RP prasmes. Esmu vienmēr atsaucīgs un izpalīdzēšu katram, kam to vajadzēs. GM man būtu lieliska iespēja sevi pierādīt, ka esmu prasmīgs un zinošs, kā arī izpalīdzēt citiem, kam to vajag. Serverī esmu jau no paša sākuma, un erpojis, jau no tā laika. Protams, nēsmu es izcils vai ideāls, ar katru dienu vēlos šīs prasmes paaugstināt un GM būtu lieliska iespēja. Redzu dažus neaktīvus GM ( No Hate), un vēlos būt tas, kas sevi parāda no gaišās puses! Būšu gatavs jebkādam pārbaudījumam! Vēlos palīdzēt attīstīt serveri un uzlabot citu spēlētaju prasmes RP jomā. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Apzinos to.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* 

 

sweathly
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
96 atbildes forumā
Online: 6d 13h 52m
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 20:59
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 18:28
0
post

vildo gang, slovenskij braliba, lame avatars, atteikts. 

 

 1.7.  Aizliegts nomelnot projektu,bet nav aizliegta kritikas izteikšana.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 18:28
0
post

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [- ]

Tavs vecums:14

Pret dēļ vecuma, pieteikums švaks.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 18:30
0
post

historys gan jau pilns ar jaiem, pret

teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 18:34
1
post

Sāksim ar to,ka iepriekšējos pieteikumos norādiji,ka esi 15 gadus vecs,tagad jau 14.

Vēl netika norādīts /history,pieteikums nepilnīgs un visi iepriekš izveidotie grupējumi tik apliecina,ka esi par mazu,lai uzņemties tāda veida pienākumus 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0