bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
5
topic
GameMaster Pietiekums ((Salahs))
DANIKOS
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 17h 8m
Redzēts 2019. gada 02. septembrī, 18:05
Pievienots, 2019. gada 19. jūnijā, 23:41

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [-]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Daniels .

Iepriekšējie nickname: Nav Bijuši .

Tavs vecums: 16 Gadus Vec Jaunietis .

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Fedot Smirov (( WestCoast Customs ))

                                                                               Mike Jefferson ((Los Santos Glābšanas Dienastā ))

Pieredze kā Gamemaster: Domāju kad normāla , jo esmu Biji jau Kādreiz Gamemasters.

Pieredze Roleplay jomā: RolePlay Jau splēju jau vāirākus Gadus domāju jau kad pietiekama labi pārzinu noteikumus priekš Roleplay . 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Ar nožēlu pateikšu Jā ..

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Rp avoide/ooc Insults un Car DM .

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiki mani sauc Daniels. Man ir 16 gadi .Brīvajā laikā es pavadu laiku pie datorā vai ar ģimeni kautkādos izbraucienos . Es dzīvoju Tukumā kā ari mācos Tukumā . Roleplay spēlēju jau vairākus Gadu un man tas tā normāli padodas . Kā arī es eju uz treniņiem uz šaušanu jau ari vairākus gadus . 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Tapēc kād ir daudzi Spēlētāji kas tagad sākuši spēlet Gribētos viņiem palīdzet kā ari citiem palīdzēt . Palīdzēšu ar saviem spēkiem kā vien varēšu . Brīž vien daudz Gamemaster vai admini nav online un nav kas palīdz citiem spēlētājiem tapēc vēlētos palīdzēt kad nebus citi pieejami . Varbūt daudziem es nepatīku tapēc vēlos pateikt kad es mainīšos un palikšu labaks . Mēģinu jau būt laipnāks pret citiem spēlētajiem .

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Labdien es kā redzat vēlos būt kopā ar Šaja Stiprājā adminu lokā . Esmu ļoti aktīvs serverī  gandrīz kā visu dienu . Citiem adminiem ir grūti ņemt daudzus reportus tapēc nāku palidzēt ar saviem spēkiem cik varēšu . Pārzinu labi terminus . Kā ari nav no rītiem neviena admina kad citiem viņu vajag . Šobrīd Kick ir aktīvs serveris un nāks daudzi spēlētaji un saprotu kad administrācijas loks meklē jaunus Gamemasterus un adminus es nesaku kad esmu labs kandidāts , bet es mēģinu būt labs , jo domāju kad ir citi kas arī ir labaki par mani un labāki kandidāti par mani tapēc nešaubos kad nepieņems . Varbūt citiem liekos es Stulbs vai savādāk , bet es mainīšos uz citu pusi mēģināsu , būt labaks . Parasti Redzu kad daudzi reporti nav paņemti , jo admini un Gamemaster arī grib paerpo un citas lietas ko svarīgāk darīt . Ja  gadijumā mani nepieņem es nebeigšu spēlet Kick Serveri .

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Saprotu .

Pēdējo reizi rediģēja DANIKOS, 2019. gada 19. jūnijā, 23:49.
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 20:01
0
post

Sveiks,salah!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi ne pieņemt, nav redzēta aktivitāte no tevis serverī, ļoti labu laiku.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0