bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
3
topic
LSAK Vadītājs T.Baxton
RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 19:35

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Travor

 - Uzvārds:Baxton

 - Dzimums:Vīrietis.

 - Personas Kods:210280

 - Dzīves vieta:Jefferson Motel

 - Nacionalitāte:Anglis

 - Talruņa nummurs:358212

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:RS Haul šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat:LSAK Vadītājs-Vietnieks.
P.S(Varu strādāt arī kā Konfiscētājs jeb Mehāniķis)

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Pieredze ir bagātīga pacik pirms pārcelšanās uz LS strādāju SanFiero Auto Konfiscētavā par Vadītāju.Sāku kā parasts konfiscētāju māceklis ,biju centīgs un mācījos pašceļā kā arī mani mācīja kāds sen jau miris draugs kurš apmācījis mani visiem sīkumiem kurus tagad esmu apguvis.Vēlos sakopt pilsētu lai tajā iebraucot tūristi jebn vienkārši cilvēki var lepoties ar to ka ielas ir tīras un dfrošas!!!

 - Izglītības iestādes:San Fiero sākumskola
Vidusskola Augstskola
Tehnikums.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Neesmu

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Ir

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nav citu apliecību

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Esmu pievērsis uzmanību tam ka pilsētai nepieciešams kārtīgs un aktīvs Vadītājs iekš LSAK jo pilsēta uz doto brīdfi izskatās dramatiskā paskatā jo uz katra stūra mētājas visa veida kūpoši un apgāzti auto kurus ir jāaizvāc pilsoņu drošības labad.Vēlos strādāt LSAK par Vadītāju jo šis darbs ir man kā radīts.Padzīvojot kādu laiku Los Santosā esmu strādājot izbraukājis visu pilsētu krustām un šķērsām,sapratu ka pilsēta atrodas ļoti lielā nekārtībā un redzams ka esošais LSAK Vadītājs reāli  neko nedara priekš pilsētas sakārtošanas.Pilnīga esošā LSAK Vadītāja bezatbildība ir jābūt sodāma nerunājot ka to vajadzētu momentāli atstādināt no amata.Es kā bijušais San Fiero Konfiscētavas vadītājs Apsolos labos šo nekārtību sakārtot slikto pilsētas nekārtību momentāli ķeršos pie darba,pieņemot tikaj labākos darbiniekus kas būs aktīvi strādājoši cilvēki.

~ Personas Paraksts

Paraksts:T.Baxton

~ OOC Informācija

 - Vārds:Sergejs

 - Vecums:39

 - SS no /history:mta-screen_2019-06-18_19-19-41.png

 - SS no /stats:mta-screen_2019-06-18_19-18-59.png

Pēdējo reizi rediģēja RastA, 2019. gada 18. jūnijā, 21:17.

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

tirpeklis
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 18h 30m 54s
Redzēts 2022. gada 12. aprīlī, 22:59
Pievienots, 2019. gada 18. jūnijā, 21:54
0
post

anti, sodien saki spelet.

 

 

 

Nav pietiekams arguments,kā arī,ja vēlamies ko pateikt par OOC,lietojam iekaviņas '(( teksts ))' // teoy

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 19. jūnijā, 00:31.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 319 skatījumi )
Jitzie, RastA, naurz, esketit., CherBerry, realduksitis, dandijs, 𝙀𝙨𝙠𝙖, tirpeklis, teoy, Rūdolfs, bLank, Norbis, 518293182, FallenAngel, SnaxxXD, TrustR, Ofkors