bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
[GM] Jack
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:39

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. []

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Rinalds

Iepriekšējie nickname: Jack

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Jeffy Cole ( LSPD ) Jack Light (Bezdarbnieks) Xavier Fernandes (Bezdarbnieks)

Pieredze kā Gamemaster:Esmu bijis gamemaster samp.Rpmp komūnā.Biji kādus 6 menešus ,jau ar laiku tiku paaugstināts uz administratoru.Zinu visas komandas utt.

Pieredze Roleplay jomā: Nu ar rp jau saskaros 6 gadus.Sāku no samp tagad jau atnācis esmu uz mta rp. Mta roleplays ir daudz reālāks nekā piemēram samp rp. Ja vajadzētu novērtet sevi liktu sev 8/10.Es nesaku ka esmu pats labākais rp ,bet rp pārzinu kā arī teminus.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://failiem.lv/u/b69a2qv6">https://failiem.lv/u/b69a2qv6 (spēšu laboties)

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001">https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? To ka ir Rp skolotāja statuss atvērts un redzu ka serveri ir ļoti liels pieaugums.Saprotu ka īsti vairs nav tie gamemaster vajadzīgi ,jo jau ir daudz.Bet ja man ir iespēja palīdzēt serverim es to darīšu, tāpēc jau rakstu pieteikumu.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Es piesakos ,tāpēc ka statuss ir atvērts un redz ka serverim ir liels pieaugums.Vēl mani motivē tas ka esmu aktīvs ļoti serveri esmu atspēlējis 130+ stundas.Es pārzinu visas gamemaster komandas.Jo pats agrāk tāds biju.Vēlos ieviest kārtibu lai personas iemācas roleplay un ievērotu servera noteikumus.Nevēlos lai šis serveris vienkarši ir pilns ar LowRperiem kuri nezin nevienu rp terminu.Ja būs vajadzība varēšu arī personažās apmācīt kas ir rp un ,kas ir rp termini. Kā jau teicu esmu bijis Rp skolotājs iekš sampa un tur pakāpu līdz pat vecākajam administratoram. Nu saprotu ka man ir tikai 15 gadi ,bet es nāku ar domu palīdzēt serverim un prast personas apmācīt.Tas ka man ir maz gadi tas neko neizsaka par manu pieredzi. Nēvēlos lai te visi pārvēršas par skoupiem ,bet par normāliem spēlētajiem.Es esmu gatavs atdod visu ,lai man iedod iespēju sevi pierādit kā GM.Esmu pretīmnākoš un izpalīdzīgs.

Tālak izlemsiet jūs un administratori!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā!

Pēdējo reizi rediģēja buddyy, 2019. gada 07. jūnijā, 11:50.

 

 

 

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:46
0
post

Te nevajag paskaidrojumus, vienkārši viss historys ar jailiem, pret un domaaju arii, ka atteikts.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:48
1
post

Anti, mani pieteikums neuzrunāja, ka arī pats uzrakstīji uzrakstīji ka viņi ir pietiekami un nav īsti vairāk vajadzīgi. 

Un takā es uzskatu ka PD ir viens liels nonrp kantoris, es apšaubu arī tavas rp spējas. 

Pinuzis
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 1d 15h 7m
Redzēts 2019. gada 13. decembrī, 23:15
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:50
1
post

1. Tu melo par savu vecumu.

2. Tavi Ajail ir vnk pārsteidzoši.

3. Pirmo reizi dzirdēju ka SAMP'ā ir GameMasteri

Noteikta ANTIREKOMENDĀCIJA 

PAW
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 11h 42m 39s
Redzēts 2020. gada 05. jūlijā, 22:17
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:55
0
post

Paskatoties uz tavu ''history'' man radās jautājums. Kāpēc tevi administrācija nav uzlikuši liegumu serverim?!

Pret!

Pēdējo reizi rediģēja PAW, 2019. gada 07. jūnijā, 11:56.
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:58
1
post

TC!

 

 

 

 

Atkārtoto raksti pēc 2 ned.,veru ciet.

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 07. jūnijā, 11:59.

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0