bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
[Los Santos Policijas Departaments] [Sī-Vī]Ruslan Kadyurov
Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 05. jūnijā, 11:08

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.Esmu

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.Esmu 

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.Ir 

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Ruslan Kadyurov

Vecums:20

Dzimšanas datums:1999 gads 1.Janvāris

Dzimšanas vieta:Los Santos Slimnīca 

Štats:Los Santos 

Tālrunis:660463

Pilsonība:Amerikānis 

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ x] ; Bakalaura grāds [ x] ; Maģistra grāds [x ] ; Doktora grāds [x ] 

Iepriekšējā darba vieta:Los Santos Zinu Dienests

Pašreizējā darba vieta:Nav 

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Ir Los Santos Policijas Akadēmija.izieta uz 85% ar 2 kļūdām.bet ir pieļaujamas tikai 3 kļūdas.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā

Motivācijas vēstule:Vēlos tikt uzņemts darbā, Los Santos Policijas Departamentā ,jo vēlos kalpot savai dzimtajai valstij un pilsētai. Esmu ar nelielu pieredzi gan policijas darbā ,gan darbā,kā apsargs, skolas laikos aktīvi piedalījos zemessardzes nometnēs. Esmu ļoti sportisks ,tāpēc spēju veikt savu darbu kārtīgi ,ja nepieciešams tad pat ar kājām. Ik dienas redzu ielu huligānus ,jebšu pusaudžus un bandu biedrus kas staigā un ņirgājas par pilsētu itkā tā piederētu viņiem, gribas viņus pārmācīt ,bet bez žetona un dienesta ieroča ,kolēģiem un aprīkojuma neko nevaru padarīt.  Esmu ļoti komunikabls un spēju vienmēr uzklausīt otru cilvēku, lai cik izmisis viņš būtu, kā arī mani ir liela psiholoģiskā noturība. Esmu gara auguma cilvēks 1'95, kas sniedz man diezgan lielas priekšrocības noziedzinieku notveršanā. Esmu 2018 gadā pabeidzis Las Venturas policijas akadēmiju. Kā arī piestrādājis Polimanon'creak iecirknī. Kas man sniedz plašu priekštatu par policijas darbu . Esmu diezgan lojāls cilvēks, ar stipru raksturu, domāju, ka tieši šīs rakstura īpatnības nepieciešamas kārtīgam policistam. 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Pēc manam domām mani vajadzētu pieņemt Los Santos Policijas Departamentā tādēļ ka es esmu gatavs kalpot savai valstij. Man ir ļoti laba fiziskā sagatavotība un es esmu gatavs atdod visu savu laiku un pacietību šajā darbā. Kā arī esmu pabeidzis Las Venturas policijas akademiju un esmu gatavs strādāt. Kā arī es esmu gatavs jebkurai situācijai un esmu gatavs darīt visu lai palīdzētu.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 18

Vārds:Markuss

UCP:Scouplv

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Ir 

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā 

eslains
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 1d 6h 39m
Redzēts 2019. gada 16. jūnijā, 16:13
Pievienots, 2019. gada 05. jūnijā, 11:13
0
post

paldies atteikts, pietiek jau protokola rakstitaju

riga 2 beidzu

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 26. aprīlī, 16:39
Pievienots, 2019. gada 05. jūnijā, 11:14
0
post

tev gan liela izglitiba prieks 20 gadiga, kpc pd, ja vari but rakesuzinatnieks ar tadiem gradiem))

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0