bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
11
topic
LP Neighbourhood Crips
1337
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 20h 8m
Redzēts 20. februārī, 22:15
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 20:55

 

LP Neighbourhood Crips

Šodien 01.06.2019 tika dibināta LP Neighbourhood Crips,gangs asocējās ar street fight,aplaupīšanu,auto sādzību un visu pārējo.Gangā ir 5 memberi un tie ir:La'Reloanto Wright,O'Shea Wright,Janshen O'froy,Bryson Kingston,Jay Ruben.Kā mēs izdomājām taisīt gang shitu?......Vis aizsākās kādā saulainā dienā,kad visi savējies savācās un izdomāja patripot pa ielām un tad pēkšņi Wrights iedomājās taisīt gang un viņa vārdi bija tādi:Niggas atcerās, kā mēs te uzaugām uz ielām darot visu huiņu lai izdzīvotu? un tad mēs pārējie trīs atbildējām:Yeahh homie šie bija labi laiki,kas tieši tagad pietrūkst.Un tad Wright teica:Nu tad niggs atsākam visu šito gang shitu un pelnam naudu.....Visi bija ar mieru un tad pa lēnam sāka veidot gangu Gleen Parkā kas atrodas netālu no Los Santosa skeiteparka.

Grupējuma pamatsastāvs ir noformēts. Nelegālā organizācija uzņem melno rasu pārstāvjus. Ir, kas tiek izmantotas, lai veiktu ceļošanu. Galvenais organizavimas (izspiešana, nolaupīšana, rekets, laupīšana, krāpšana utml.) Ja iziet no frakcijas CK. Lai tiktu gangā ir jāpiekrīt visiem noteikumiem un iesvētīšanas rituāls ir tāds ka no visi memberi tevi dauzīs 10 sekundes un kad viens no memberiem iebļaujās 10 tad tu esi laipni lūgts gangā,bet ir iespēja arī tāda, ka mēs tevi nositam.

 

Pēdējo reizi rediģēja 1337, 2019. gada 01. jūnijā, 21:30.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 20:59
1
post

 iesvētīšanas rituāls ir tāds ka no visi memberi tevi dauzīs 10 sekundes un kad viens no memberiem iebļaujās 10 tad tu esi laipni lūgts gangā,bet ir iespēja arī tāda, ka mēs tevi nositam.

 

Šitas ir ritīgs gang shit.. :D

21Skrivch
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2023. gada 06. augustā, 18:52
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 21:07
2
post

High hopes for this one

       i dont need no help GIF by NLE Choppa

Flippa
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 2h 27m 33s
Redzēts 2019. gada 02. jūnijā, 14:27
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 21:22
1
post

Foršs storijs klausies, gxng gxng.

 

karlizz
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 17h 27m 21s
Redzēts 2020. gada 29. novembrī, 00:20
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 21:31
1
post

Veiksmi tiekamies ielās.

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 21:40
1
post

** Vēlos jau no sākta gala piebilst , ka šajā izveidotajā nu pat teiktajā gang , nebūs tikai RP Dievi , ...  , tādejādi piesaistīsim visādus jaunpienācējas iekš RP | Lūgums baigi neheitot par skrīniem , jo kopīgiem spēkiem , viens otru atbalstīsim un palīdzēsim . Un spēsim dot jums produktu , kas ir acīm patīkams , kā arī ļausim jums iedziļināties , mūsu nepabeigtajam Story - Kas tiks laika gaitā papildināts. ** 

(( Lūgums mūs atbalstīt , lai šis gang shiit panestos Los Santosā' ar kuplu skaitu biedru un noiešanu līdz galam . ))

Roll'Q

Saistīts attēls

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 22:17
1
post

Yeah nigg,let's roll this shit up <3

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 22:25
1
post

*Story CharacterAttēlu rezultāti vaicājumam “nigga gang bang image”  O'Shea Wright

O'Shea Wright , vārds jau skan pa gaslabu '' OUU Shiii' ''  , jūtams ka nebūs labi , jo tie ir sūdi , sastopot raksturu. Kaušanas un citi hobiji bij tikai aizsegs tam , ko viņš patiesi darīja . Viņš pārdeva narkotikas, ieročus un vecas automašīnas - pārsvarā narkotikas. Viņa māte, Sue Wright, bija narkomāne. Pēc atgadijuma , kad O'Shea tēvs nomira gang bang brīdī (apšaudē) , viņai pazuda motivācija dzīvot , jo dēlu viņa negribēja ne tik ļoti , kā O'Shea Tēvu. O'Shea arī nebija pārāk laimīgs par tēva nāvi , bet tikšanās ar saviem ielas biedriem , tika izlemts ka izbrauks tūrē pa pilsētu , lai visu to piemirstu , pēc kā visi iedzēruši , nedaudz aizkaitināti , sāk plātīties ar ieročiem ārpus auto un dodas šaut pa veco bloku/rajonu mājām , pēc kā izdzirdējuši , lielas klaigas (Vīrieša balss).

 Kurš no ya'll nigga ir bijis Sellin" manā rajonā? " JanShen atbilde: " Neviens no mums, mēs esam pārāk jauni, lai" dat shi '. ?? " Vīrs atbild: "Vai nav fuckin ', es zinu, tas bija viens no ya'll nigga". " Vīrs pacēla savu kreklu, izvilka ārā savu Colt.45, šaušanas brīdī O'Shea Māte nāca aprunāties ar dēļu par jaunas dzīves uzsākšanu un tad izskanēja šāviens . '' Māte nokrīt pie zemes , O'Shea saķer savu galvu un līdz pat šim brīdim , ir iestājies šoka stāvoklis galvā . (( Pohujs)) ''

Pēdējo reizi rediģēja rolex, 2019. gada 02. jūnijā, 02:26.

Roll'Q

Saistīts attēls

bludaks000
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 22m 23s
Redzēts 2019. gada 02. jūnijā, 22:09
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 22:43
1
post

let's go bitches.

Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 23:46
1
post

Gang gang, crip walk home boy. 

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

vnkelvis
Lietotājs
Resnais
2 atbildes forumā
Online: 1h 46m 31s
Redzēts 2019. gada 05. jūnijā, 20:17
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 00:35
2
post

*Storys*

 Carter Wip. 

''Eu resnais'' - Tā mani uzrunā jau kopš Bērnu kājas. Apcelts / Apsmiets - Dzimis  ( 07.10.2002 ) - Māte rāvās bez tēva , jo tēvam ( DeShawn Wip ) bija respekts rajonā , līdz ko viņš nodedzināja vietējās bandas klubu , man ar māti . ( Jesica Wip ) vajadzēja pamest tēvu un doties uz gleen park , kur satiku cilvēkus , kas mani izmantoja. Draugu man nebīja , uz skolu negāju daiļ tā , ka par mani ņirgājās. Nolēmu pazemoties un iet cauri ellei , tā es lūk satiku pāris melnas shii' mutes , kuras baroju par savu naudu , bet viņi man dēva labu mantu un ko mētāt tālāk , nekas diž , bet man bija meitene , kura mani izmantoja daiļ tās mantas , jo vienmēr tiku iekaustīts viņas dēļ , jo lika man to labo mantu ieņemt dienas dēvās un tā katru reizi.. Līdz ko man pazvanija . Telefons . (02.06.2019 -plkst. 22:01) Un tie bija viņi , man bija jāatgādā picas , kuras es apēdu , jo ielietojot mantu kopā ar draudzeni , mums bija tik Labi , tād KAIFS - Mēs apēdām visas picas  un picērija jau bija ciet. Tā lūk es riskēdams devos uz gleen park ''hotel'' , Kur man lika doties uz 12# Numuriņu. Es jau nojautu situācijas nopietnību un sekas .... (( Skrīnos būs viss redzamais , par turpmāko Personāžas stāstu. ))

Pēdējo reizi rediģēja vnkelvis, 2019. gada 02. jūnijā, 01:00.

Roll'Q

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 01:01
1
post

Neliels pasīvais RP

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 01:13
1
post

** Nelieli iesācēju ekrānšāviņi , pēc kuriem rāda kāda tiek veikta pievienošanās sistēma , kurai seko letālas sekas. **

 

** Tiek notvērts arī uz izsaukumu Carters , kurš tika ciest 10 Sekunžu rituālu , kuru PĀRCIETA , pateicoties savas miesas dēļ , kola un kartupeļi frīī dara savu .. **

https://www.youtube.com/watch?v…x=2&t=113s">https://www.youtube.com/watch?v…x=2&t=113s

Pēdējo reizi rediģēja rolex, 2019. gada 02. jūnijā, 02:06.

Roll'Q

Saistīts attēls

1337
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 20h 8m
Redzēts 20. februārī, 22:15
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 02:24
0
post

Izskatās interesanti, vēlu jums visiem veiksmi un turaties ilgi!

Vienīgais ekrānšāviņus taisat vienā lielumā, piem 800x500. Bet tā viss apmierina un ir skaisti 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

karlizz
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 17h 27m 21s
Redzēts 2020. gada 29. novembrī, 00:20
SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 03:08
3
post

Atkal Glen Park -_-

 

21Skrivch
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 12h 22m
Redzēts 2023. gada 06. augustā, 18:52
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 10:19
0
post

*story*

                                                                                                                                    

Dzimis 1998. gadā Bryson Kingston dzīvoja un macijas Los Santos ar savu teicienu. Kad sasniedza 15 gadus Bryson iepatikās mašīnas viņš tās sāka taisīt un labot savā garāžā. 16 gadu vecumā viņu uzmeklēja ielu banda "Trinitarios" gada laika viņš uzbūveja netikai uzticību, bet ari hood mašīnas. 18.gados Bryson uzmeklēja viņa brālis Carlos Kingston kurš piedāvāja palīdzību naudas un ieroču ziņā. Bryson uz Jūnija sākumu pargāja citā pussē pie "The Ballas" pāris mēnešu laika Bryson bija pietiekami naudas lai nopirktu pirmo transportu "Nissan Silvia" pie kura strādāja dienu un nakti. Vel pēc pāris mēnešiem saprata ka brālis nav labs līderis un tikai piederas ka Street Rat tāpec ar ielu draugiem uzsaka "LP Neighbourhood Crips"

       i dont need no help GIF by NLE Choppa

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 11:56
0
post

*YOU RAT YOU DIE*

MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 16:22
6
post

O... DMeru banda, šis pat nedēļu nenoturēs.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0