bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
LSPD [Peter Adams]
vimbuxslv
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 47m 07s
Redzēts 2019. gada 27. maijā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 27. maijā, 17:33

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Peter Adams

Vecums: 29

Dzimšanas datums: 17.05.1990

Dzimšanas vieta: Columbus, Ohio, USA.

Štats: Ohio

Tālrunis: 453841

Pilsonība: Amerikas.

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Ohio policijas  2. nodaļas virsleitnants

Pašreizējā darba vieta: N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā, esmu gan strādājis kā parasts virsnieks, gan rankus uz augšu.

Motivācijas vēstule: Kādreiz biju pavisam parasts jaunietis, kurš mācījās vidusskolā ar mērķi doties augstāk - uz augstskolu. Pēc pirmajiem 2 vidusskolas gadiem sapratu, ja strādāšu parastu darbu - rutīna mūža garumā. Tā nu reiz sastapos ar policijas darbinieku, kurš burtiski bija "burta kalps" un pret jaunieti manā vecumā, kurš bija lietojis marihuānu, tajā laikā nelegālu, tā pat nebija dekriminalizēta izturējās kā pret ļaunuma iemiesojuma, bez maz vai turēja vienā līmenī kā samga nozieguma nodarītāju un manā prātā tas vienkārši nelikās pareizi. Es uzskatīju, ka protams, tā ir nelegāla rīcība un sods ir jāsaņem, bet jaunieš ir jāmaca, ka tas ir kaitīgi, bet arī jāizskaidro kā izvairīties no nopietnām sekām, kā pārbaudīt vielas pirms tās lieto. Jo tas ir neizbēgami, ka jaunietis to darīs neatkarīgi no tā, ko viņam kāds saka. Tā nu es esmu nonācis līdz LSPD iecirknim, lai būtu tas "krutais" policijas darbinieks, kurš ne tikai soda, bet arī pamāca un izstāsta savu pieredzi.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?:  Jo es ticu, ka esmu spējīgs izmainīt vidi kurā mēs dzīvojam, samazināt vardarbību uz ielām un runāt par aktuālām lietām, es ticu, ka nevienmēr sods ir atbilstošs līdzeklis, bieži vien palīdz runāšana, un beigu beigās tevi cilvēki sāks uzskatīt par draugu, nevis ienaidnieku kā tas bieži vien ir pieņemts. Un kā mēs to zinam - Mēs visbiežāk pakļaujamies draugu viedoklim nevis vecāku vai radinieku.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 19

Vārds: Toms

UCP: Vimbuxslv

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Pa lielam ir tā, ka spēlēju roleplay jau gadus 5 un šķiet, ka katrā serverī kurā esmu spēlējis arī esmu bijis (vismaz vienu brīdi) LSPD.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā.

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā.

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 29. maijā, 12:51
0
post

TMoq17Z.png

Sveicināti P.Adams

Izskatot jūsu iesniegto C.V esmu nolēmusi jūs pārcelt uz nākamo kārtu.

Sazināsimies ar jums caur norādīto kontaktinformāciju.

Ar cieņu A.Robinsone.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 8 ( 291 skatījumi )
nahuj jus, ricardssb, teoy, SkyLine, Marks, DenzBen, vimbuxslv, gg_Billy_gg