bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
6
topic
[GM] Pinte
ricardssb
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 3d 18h 58m
Redzēts 1. martā, 18:14
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 12:21

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ +]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [+ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [+ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ +]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Ričards

Iepriekšējie nickname:MarettiS

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Akahiro Aoiki [Midnight racing crew] Iesaldēts.

Pieredze kā Gamemaster:Ir bijusi iepriekšēja pieredze, par GM.

Pieredze Roleplay jomā:Spēleju jau no 2014

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nē, neesmu

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 0

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Tātad, čau visiem mani sauc Ričrads esmu 15 gadus vecs. Dzīvoju Valmiera, brīvaja laikā spēlēju datorspeles, kā arī strādāju. Šobrīd mācos 9 klasē, un nēesmu atkārīgs no jebkādām narkotiskām vielām. Tā tīri īsi, bet uzskatu kad cilvekiem mani jāiepazīst tuvāk runajot, un izbaudot lomuspēli kopā.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani motivēja rakstīt pieteikumu Administrators Kreicis, jo redzēju ar cik lielu sparu viņš strāda. Parasti stāv atvērti daudz reporti un AD/GM nespēj ar to tikt galā, tāpēc man šķiet es varētu būt labs kandidāts, jo protu RP un spēšu iemācīt to jauniņajiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Sveiki ! Ieraugot to,kad tiek meklēti GM esmu nolēmis, izvirzīt savu kandidatūru uz Gamemaster amatu, šaja komūnā.

Man ir bijusi iepriekšēja pieredze saistīta ar GM jomu, kas ir apmacīt jauniņos, palīdzēt citiem atrisināt to IC nesaprašanās, kā arī sodīt Roleplay pārkāpejus.Pēdējā gada laikā, diemžēl nēesmu bijis nodarbināts ar GM amatu, tādēļ esmu diezgan daudz piemirsis, bet uzskatu kad visu spēšu atsvaidzināt.Manuprāt, šī amatam es būšu noderīgs, jo esmu aktīvs un labi pārzinu Roleplay, kā arī esmu iecietīgs, savaldīgs un spēju izlemt sarežģītus lēmumus saspringtās situācijās.

Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, kā arī speju ieklausīties cilvekos un uzklausīt to viedokļus.Spēju ātri pielāgoties situācijam, un iejusties to cilveku lomās kuri ir nokļuvuši šajā situācijā, spēšu pildīt savus pienākumus, kas man būs doti, ja tikšu pa GM. Neizmantošu GM amatu savām vajadzībām un centīšos sodīt vainīgos.

Novērtēšu, ja mani pieņem, jo noderēšu šim komunam kā GM un ceru kad tiksimies jau drīz, bet šoreiz mani uzrunājot GM amatā.

 

Pēdējo reizi rediģēja ricardssb, 2019. gada 20. maijā, 18:11.

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 24. maijā, 16:21
0
post

Sveiks, Pinte!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt, balstoties uz administrācijas sniegtajām atbildēm, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, tiec automātiski izmests, bez brīdinājuma).

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0