bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
(Tēla dzīvesstāsts - Marshall Holmberg)
SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 15:01

 

1996. - 1998. Gads ' Los Santos '

1996. Gada valdija nemiers Los Santos ielas ' .. Bija daudz dažadu noziedzigo grupejumu kuros labprat nevajadzetu iesaistities , asinis , narkotikas netira nauda un ieroci. 
Tas bija tas laiks kad ielas valdija saucamas ''BANDAS''.  Narkotikas tika tirgotas teritorijas par kuram karoja melnadainas izcelsems personas  . Katrai teritorijai bija savs 
galvenais un robežas parkapjot , tas vareja beigties letali . Šis laiks daudziem legaliem uznemumiem bija nesis vairak minusus neka plusus , jo nelegalas puses biedri no tiem 
iekaseja naudu kura nebija nemaz tik maza . Personas kas atteicas maksat bieži vien tika nogalinati un vinu ipašumi pardoti legali atkal citiem pircejiem .

Šini gada Los Santos'u sauca par Narkotiku pilsetu , jo visi statistikas rezultati liecinaja , ka tieši šeit narkotikas tiek ražotas viss vairak un ir lielaka apgroziba tam.
 Pilsetas nomalakajas vietas katram otrajam vienmer bija kada deva sev pa kabatai . Policija nespeja karot ar narkotisko noziecibu , jo tai jau bija pilseta parsvars .
 Loti daudzas bandas ' bija uz vienu roku ar policiju ' tacu dažas bija ta iebaidijušas policiju ka pat tie baidijas tuvoties tam un to teritorijai . 

Pec diviem gadiem (1998. Gada) reitingi paaugstinajas pa 15 % un nelegalas darbibas turpinajas attistities straujak un straujak . Laikam ejot stiprakas bandas iznicinaja
 vajas lidz ar to iegustot parsvaru un savacot vinu teritorijas . Sakas bandu kari kur izdzivoja tiešam gudrakais un stiprakais . Policija bija vietās tikai , kur bija 
vajadziba cilveku apgrozibai (Pilsetas Centrs) . Narkotiku plusma velaizrpojam parnema pilsetu , tacu tika iznicinatas daudzas fabrikas savastarpa karojot Bandam. 
Tika nodedzinatas ekas lidz ar pamatiem nakti kad visi taja gul , nevienam negaidot , lai nestu zaudejumus personai  , kas skatas teritoriju '.. 

2003. Gads '12. Aprīlis , piedzimst ''Marshall's Holmberg's'' .

Kadai sievietei kas arī cieta no apkārtējās vides piedzima dēls kuram viņa deva vārdu Marshall's. Mātes vards bija Elizabethe kura stradāja Glen Park'
pārtikas veikala par pardeveju kopā ar Marshall'a tanti vārdā Kathrina'. Jau vairakus  gadus pec kartas šis veikals tiek apzagts , tacu šis ir gimenes vienigais ienākuma avots kurā pelnit naudu .
 Tevs bija Los Santos bandas saucamais G' jeb Gangsters . Vinu sauca DeAndre . Marshall'am bija ari bralis Dwyane kuru vinš cienija vairak par sevi ,
 jo ir vienmer palidzejis nostaties uz kajam kad ir gruti . Tacu mate nevelejas lai Marshall's un Dwyane redz šadu dzivi un klust par tadu pašu cilveku kā tēvs .
 Tevs bieži vien bija majas velu , jeb ari uzmekleja Elizabethi ar Marshall un Dwyane kad vajadzeja patverumu. Tevs gimenei nedeva nekādu atbalstu pec kā Marshall'a māte izvēlējās 
škirties no DeAndre. 

2009. gadā tiek sašauts Marshall'a tēvs .

Pec vairakiem gadiem saka atkal paradities 1996 . gada situacijas atieciba uz bandam . Saka karot par teritorijam un iznicinati daudzi teritoriju saucamie ''BOSI''.
 Iznicinot vairakas teritorijas un to Bosus , kads parnem lielaku likmi un to teritorijas gustos varu . DeAndre bija viens no saucamajiem ''Real G'.'' , 
kas lietas darija lidz galam . Tacu viena diena nenojauta ka var paklupt un pekšni krist . DeAndre bija vairak kart dzive paveicies tacu zinaja ka riske ar dzivibu . 

Netalu no Dillimore's DeAndre bija kads saucamais ''Deal'' jeb bieznesa darijums . Bija janotirgo paris metala gabali (GLOCK-21) un narkotikas (kokains) kadai meksikāņu 
izcelsmes bandai . Vinš nezinaja kas ši ir par bandu un nezinaja , ka patiesiba tika ievilinats Karteļa rokas. Kada persona kas iepriekšs no DeAndre bija iegadajies patstavigi
 nelegalas preces , bija noverojis vinu . Persona bija tas kas ieteica šo darijumu , kurš bija nelabveligs priekš DeAndre . 

Darijumam notiekot , sakas neliela nesaprašanas no meksikanu bandas biedra pec ka sekoja 7 lodes DeAndre vedera rajona . Meksikanu bandas beidri aizmuka 
no notikuma vietas atstajot DeAndre asinojot uz zemes savacot ierocus un narkotikas . Pec vairakam dienam DeAndre likis tika atrast meža pie balta 1994 gada Mercedes S500 . Tika iesaistita policija un ziņots Marshall'a matei par notiekošo . Elizabethe bija gaidijusi jau kautko tadu , taču bija domajusi to agrāk jau kad dzima Marshall's. 

Pats Marshall's jau bija 5 gadus vecs un zināja kas ir tēvs , taču nezināja kā pelna iztiku un kapēc nav pie ģimenes . Veicot izmeklēšanas policija bieži apciemoja Elizabethe's
 māju lai nopratinātu un uzzinātu lietas vairāk . Taču Marshall's , kā jau 5 gadus vecs zēns intresējās , ja kads atnāk ciemos . Policists kurš nopratināja māti prasija vai nezina 
kas varetu būt nogalinajis DeAndre pec kā to izdzirdējis ieskrēja izstabā un prasija kas ar tēvu. Māte negribot neko ļaunu , teica ka viss ir labi taču mazs bērns jūt vairāk
 nekā iedomāties var .  

2012-2014. Gads Marshall's bērnunamā ar brāli .

Gadiem ejot Marshall's visu saprata un daudzko izstāstija Dwyane jeb Marshall'a bralis . Marshall's sāka nojiet no ceļa un lietot narkotikas , 
jo bija iesaistījies ar nepareizajiem cilvēkiem jau skolas laika .  Sāka tirgot narkotikas un palikt parāda nepareizajiem cilvēkiem . 
Marshall'a matei 2012. Gada tika atklats galvas vezis kurš nebija ārstējams , ka rezultata viņa nomira. Abi braļi to ilgi nevarēja pārdzīvot , taču centās cik varēja izdzīvot .
 Vēlāk laikam ejot Marshall's ar Dwyane nonāca bērnunamā , no kura vairakās reizes ir meģinājuši aizmugt . 

Marshall's kādu dienu aizmūkot no Bernunama nakts laikā skrienot uzdūrās kādam nepatikamam kvartalām Los Santosa'.. Šie gadi bija palikuši nedaudz mierīgāki taču ne visiem . 
Skrienot no Unity puses uz IGS pusi kādā braucošā automašna atklāja uguni pret Marshall'a Holmberg'a  ķermeni rezultātā sašaujot viņu . Personas kas atradās automašinā bija 
narkotisko vielu reibumā un nodomaja ka Marshall's vienkārši bēg , jo tirgo narkotikas citā rajonā . 

Marshall'u sašava 3 reizes kreisajā kājā ar TEC9 automatu un 2 reizes mugurā arī ar TEC9 pēc kā stāvoklis bija traģisks . Takā apšaude bija centrā tika izsaukti atrie kā rezultātā Marshall's tika nogādāts slimnīcā . Ārsti ar visām pūlēm izglāba Marshall'a dzīvibu , kaut tā turējas mata galā . Marshall's  pasakas Mātei un tēvam par to , ka vinš izdzīvoja šija situacijā , jo  viņam liekās ka viņu ar brāli māte ar tēvu sarga ...

2015-2019 . Gads Marshall's dzīvo pie Tantes

Pēc apšaudes Marshall'a apkārtējā vide mainijās .  Marshall'a tante uzņēmās visu atbildību par abiem brāļiem un savāca viņus pie sevīm . Pēc mātes nāves māja un visi īpašumi palika tantei , jo tante apsolija mātei ka parūpēsies par puikām un māju . Marshall's kādu laiku nogāja skolā ar brāli pēc kā kādu dienu vienkārši izdomāja vairāk nejiet , bet sākt savu biznesu kautkādu atkal ar narkotikām . Marshall's īpaši jau neko daudz nesaprata no nelegālā biznesa taču bija iepazini dažādas personas , kas varēja palīdzēt šijā jomā . 

 

 

 

 

 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 16:15
0
post

'' Ikdienā es negāju uz skolu , jo neredzēju nākotni tajā . Tante nebija mājās pa dienām , jo strādāja pārtikas veikalā no 08:00 līdz 21:00 vakarā . Un brālis Dwyane bija devies kautkur citur uz kādu laiku ar draugiem . Es pats īsti nezinu kur viņš pašlaik ir , bet zinu ka viņš atgriezīsies drīz . Katru dienu virtuvē uz galda man tika atstāta pusdien nauda priekš skolas . Tante domāja ka eju skolā , par to man nebija jaraizējas vienīgais par to vai skolotāji beigās nesāks intresēties . Uz skolu es nebiju bijis kādus 2 mēnešus un pagaidām viss bija mierīgi . No rītiem kad piecēļos vienmēr braucu uz skeitparku ' lai iegādātos marihuānu. , jo tā man ir jau kā atkarība . Kad viss ir dabūts ļoti bieži sēžu mājās skatos filmas , ko pāraida Los Santos ' TV un smēķēju zāļo .. 

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2019. gada 17. maijā, 20:37.

 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 16:27
0
post

Brrr,atkal gāž no kājām nost..

Fucking yo shawty before she leavin

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 18:44
0
post

Bieži vien gadijās tā kad visu naudu biju iztērējis jau zaļajam , bet ēst gribējās vienalga . Tad nu nekas cits neatlika kā iet ''zagts''. Zagt man bija bailīgi , taču dēļ izdzīvošanas esu gatavs jebkam , kas stājas manā priekšā . Šodien braucot uz Unity Pārtikas veikalu , ko jau biju ieplānojis apzagt gandrīz mani notrieca persona ar motorkrosa motociklu . Par laimi es paspēju izmukt  un noturēties uz riteni . Persona trāpija pa mana riteņa aizmugurējo ratu , taču nekas netika salauzsts.  Es protams atvainojos , jo tā bija mana vaina . Visu apspriežot devos uz iecerēto veikalu , kur ieejot pārdevēji uz manīm ļoti , ļoti dīvaini skatijās un tas manī iedzina bailēs . Taču tas neapturēja doties tālāk un paņemt iekāroto . Paņemot iekaroto es izlikos ka meklēju burgeri , kurš tirgojās skaidri zināms Burgernīcā , taču lai netiktu pieķerts es notēloju ka neko nezinu .. 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 23:23
0
post

Pirms tante atnāca mājās no darba , es vienmēr gāju braukāt ar savu velosipēdu jeb BMX. Lai tante neuzdotu man jautājumus liekus , jo viņai sanāca mani apspēlēt un tad bieži vien man sanāk sapīties savos melos . Šovakar biju aizbraucis uz skeitparku parbaukāt mazliet , un domāju rīt arī tur iegriezsties iespējams . Braukāšana mani nomierina nezinu kapēc . Kad braukājos liek aizdomātos par daudzko , un tā jau ir no bērnības kopš braukājos ar velosipēdiem . Parasti kad braucu mājas jau vakaros tante guļ un tad es klusu vienmēr lavos iekša lai viņu nepieceltu . 

 

janiszaķumeditajs
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 4d 16h 1m
Redzēts 2019. gada 09. jūlijā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 15. maijā, 23:25
0
post

izmanto text -STROKE-, lai ir salasāms . Skatāma tēma .

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 17:04
0
post

Vienmēr esu gribējis pats savu automašīnu kuru varu vadīt . Nezinu kā man ienāca prātā tāda doma paņemt atslēgas , bet es to izdariju . Es zināju kur stāv tantes mašīnas atslēgas . Vienmēr tās atradās virtuve iekš skapīša . Tante ar automašīnu braukāja ļoti maz , vairāk uz pilsētu uz tirgu pēc pārtikas , jo tur vienmēr ir dienas kad ir lētāki produkti . Es jau kādu laiku atpakaļ biju skatijies video , kā javada automašīna . Man neviens nebija mācijis to kaut arī brālis Dwyane māk braukt . Tad nu es paņēmu atslēgas un devos pamēģināt mazu aplīti kā tas ir . Sākums bija labs . Man bija maziņš uztraukums , jo pirmo reizi sēdēju pie stūres . Izbraucot aplīti es nezinu kāpēc neizspiedu sajūgu un pārāk strauji sagriezu stūri . Man mašīnu sanesa un uzskrēju mazliet virsū sētas barģūrai . Viss vairāk man māc bažas par to ko teiks tante . Nezinu ko lai tagad iesāk . 

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2019. gada 17. maijā, 17:05.

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 18:27
0
post

Katram ir iespēja dzīvot kā viņš vēlās , bet ir cilvēki kuriem tādas iespējas nav . Varbūt kādreiz man bija tāda iespēja visu labot , bet pašlaik no tā ir neiespējami tikt ārā . Man piedāvāja tirgot narkotikas , no kā es nevarēju atteikties . Ja pierādīšu sevi , es tikšu tālāk un tālāk jau redzēsim kas notiks . Zināms ka narkotikas drīkst tirgot tikai vienā teritorijā , pār kuru valda teritorijas saimineks . Taču man neviens neko neteica par teritorijām , un es braukājot ar riteni apkārt meklēju kādu perosnu , bet pilsēta kā izmirusi . Plus vēl atgadijums ar automašīnu . *Nopūšas* Es nezinu kāda būs reakcija tantei , bet domāju ka būs japazūd uz kādu laiku .. 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 19:08
0
post

Es biju dzirdējis mūzikas žanru Hiphopu vai Repu taču nebiju pats mēģīnājis nekad . Tad nu izdomāju pamēģīnāt kautko pats izveidot . Pasēdēju mazliet parepoju pats ar sevi , un zinu ka ir vel kur piestrādāt , tapēc meklēšu tālāk jau noteikti ka studiju un kādu , kas varētu kautko man pamācīt iespējams . 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 03:55
0
post

Vakarā braukājoties skeitparkā kā jau ierasts , pie manīm pienāca persona . No sākuma domāju būs nepatikšanas nokapju jau no riteņa , taču par laimi es varēju tikt vaļā no 10g ko man bija janosviež . Es godīgi sakot necerēju ka viņš savāks visus , bet tomēr laime paspīdēja un savāca visus , kas bija . Tagad tikai jaadod nauda puse no summas , un redzēsim kas notiks tālāk. 

 

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 08:48
0
post

Tiešām jauki lasīt un patīkami,tā tik turpini GL :)

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 15:24
0
post

Es beidzot biju gatavs sarakstīt kādu dziesmu . Tadnu pagaišo nakti es cītīgi sēdēju un rakstiju līdz pabeidzu . Izveidoju savu kanālu iekš Youtube ' un devos uz studiju netālu no Pizza Stack . Studijā bija kāds melnādainais vīrietis , pie kura ierakstiju dziesmu pa trīs stundam . Sākuma nevareju saprast mazliet , bet pēc 5 mēģinājums aizgāja kā smērēts .

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 15:52
0
post

Pēc vairākām stundam es saņēmu nomāsterotu dziesmu . 

(Dziesma no Youtube.sa) 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 02:10
1
post

Sēžot mājās pēkšņi saņēmu negaidītu zvanu , no personas kam piederēja studija ''Royal Flow''. Persona piedāvāja tikties klubā un visu izrunāt sīkāk . Tad nu es devos ārā no mājas pēc sava riteņa un devos uz klubu. Pie kluba mani sagaidīja jau apsargs , kurš zināja kas es esmu . Sākuma nesapratu par ko iet runa , bet kad iegāju klubā sapratu ka saistīts ar ''Hiphop/repu''. Kluba īpašniekam iepatikās mana dziesma , pēc ka piedāvaja darbu . Darbs bija saistīts ar manu dziesmu . Īpašnieks teica ka klubam vajadzīga persona kas repo , lai pievilinātu pie tā cilvēkus . Es piekritu . Kaut arī man ir sešpadsmit , par ko arī bija izbrīnīts īpašnieks . Man būs jāraksta tālāk dziesmas , un japasniedz dažādi pasākumi iekš kluba , par ko es nopelnīšu naudu . Šādu pavērsienu es negaidīju tiešām .

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 21. maijā, 20:35
1
post

No rīta kad piecēlos , nebija ne naudas , ne atslēgas . Tante visu bija savākusi . Nezinu kāpēc , bet skolotāja zvanija tantei un visu pateica. Gan to ka neesu bijis skolā , un to ka mani taisās izslēgt no tās . Man uzlika mēneša mājas arestu , pēc kā es izdomāju jau ka mukšu prom , bet ir jasagaida bralis Dwyane ' . Cerams mēs uzspēsim , kamēr tante nebūs majās . *nopūšoties*

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2019. gada 22. maijā, 14:52.

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 14:51
1
post

Naktī ieradās mans brālis Dwyane . Es izstāstiju visu notiekošo , un brālis piekrita palīdzēt . Sākumā nebija gana runātīgs , jo negribēja neko darīt , taču pierunāju . Es zināju kur stāv atslēgas , jo tās stāvēja vecajā vietā vienmēr . Bet bija viens šķērslis ''Tante''. Viņa bija mājās un gulēja , jo no rīta bija jajiet uz darbu . Es biju jau izdomājis plānu , kā dabūt atslēgas , pēc kā sāku rīkoties . 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 23. maijā, 01:30
0
post

Mums ar brāli nebija citas izvēles , kā lūgt palīdzību . Man bija sakari iegūti no kāda dīlera , kurš arī mums palīdzēja . Es biju ieguvis jau daļēju uzticību , pēc kā dīleris piedāvāja vēl plusā darbu daļēju . 

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 23. maijā, 14:40
0
post

Bija grūti divatā tikt ar visu galā , taču tādu dzīvi mēs bijām izvēlējušies paši . Dwyane' bija devies ar draugiem kautkur pa pilsētu , kamēr es izdomāju tirgot zāļo nedaudz . Uz rīta pusi man atveda vakardienas solītos ''Amnesia Kush''. Esmu ļoti pateicīgs personai par darbu un mītni , jo diezin kur mēs būtu ja nebūtu viņš . *domīgi*

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 23. maijā, 14:53
0
post

Bikīt teksta krāsu pielabo un viss ir bumbās.

Malacis.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0