bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]Jack Smith
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 20:47

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.+

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.+

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.+

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Jack Smith

Vecums:32

Dzimšanas datums:17.09.1987

Dzimšanas vieta:Las Venturas Slimnica

Štats:Los Santos

Tālrunis:875664

Pilsonība:Angļu

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [X] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [X] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Los Santos Valdība Finanšu Ministrs.

Pašreizējā darba vieta:----------

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :Autovadītaja un Motocikla tiesības. 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā!

Motivācijas vēstule:Tātad sāksim ar to ka esmu saņems bakalaura grādu šajā jomā un esmu pieredzējis amatā virsnieks.Jau no bērnības patīk profesija policists ,tāpec ka mans krustēvs bija Komisārs Las Venturas Policijas Departamentā.Tad es izgāju Augstskolu jeb Las Venturas Policijas Augstskolu un pēc kā saņemu bakalaura grādu.Kad pabeidzu augstskolu devos uz Policijas akadēmiju.Tad es kļuvu par Las Venturas Virsnieku.Pēc laika tiku līdz rangam Komisāra Palīgs.Tad dzīve bija ļoti laba man bija laba alga un skaista māja.Bet tad mans Tēvs nomira un mums ar finansēm gāja švaki un mums vajadzēja pārvakties uz Los Santos.Mana māte tagad pelna strādajot par autobusa šoferi un es tagad strādaju kokzāģētavē lai ģimenei butu nauda.Mēs ar māti dzīvojam treileri.Ja es dabūtu šo amatu mums pietiktu nauda lai pārvāktos un man pašam patiktu strādat šaja jomā ,jo es zinu kādi ir pienākumi un kādas ir problēmas ja pārkāp noteikumus.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Dēļ manas motivācijas un pieredzes būtu labs amatam.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds:Rinalds

UCP:Jack

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Sampā

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā

Pēdējo reizi rediģēja buddyy, 2019. gada 08. maijā, 13:03.

 

 

 

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 17:34
0
post

                                                           TMoq17Z.png                                                    Los Santos Policijas Departaments

Sveicinats cienijāmais Jack Kungs!Apskatot jūsu iesūtīto aplikāciju,esam izlēmuši to apstiprināt,pēc kā 24 h laikā ar jumns sazināsies departaments lai noskaidrotu tuvāk esošo laiku intertvijai!

Ar cieņu Departamenta  priekšnieks:L.Hopes 

 

Pēdējo reizi rediģēja SnaxxXD, 2019. gada 08. maijā, 17:35.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 335 skatījumi )
buddyy, GomitsLV, James, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Shaw, SnaxxXD, maarinns, Laurz, SkyLine, pienvedejs02, Jankellls, Brazy, teoy