bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSZD] Terez Korff
kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 05. maijā, 12:04

 

 

Curriculum Vitae [CV]

Vārds, Uzvārds - Terez Korff

Dzimšanas gads, vecums - 1993 - 26 gadi.

Personas kods - 130193-29182

Fiziskā un deklerētā dzīvesvieta - Los Santos, Dzīvoklis-2.

Darba pieredze, pilns izglītības apraksts -  Man ir liela darba pieredze, esmu bijis jebkur pieņemts darbā par Ziņu Dienesta darbinieku, esmu bijis Fotogrāfs, Sporta Ziņu Vadītājs, Laika Ziņu Vadītājs, kā arī vienā Ziņu Dienestā biju Priekšnieks, tad pēctam biju vel San Fierro Ziņu Dienestā Pasākumu Organizētājs. Nezinu kādas darba vakances jums šeit Los Santos'ā ir pieejamas, bet vēlētos būt viens no augstākstāvošajiem, jeb priekšniekiem, vai Priekšnieka vietnieks, ja jūs mani nevariet pieņemt par šo amatu, tad noteikti gribētos būt par Pasākuma organizētāju. Man ir pieredze būt par Ziņu Dienesta Priekšnieku, bet var arī par priekšnieka vietnieku. Es stabili varētu noturēt finanšu līdzekļus Los Santos Ziņu Dienestā, esmu pabeidzis Los Santos Koledžu.

Papildus izglītība - Los Santos Augstskola, maģistra grāds.

Izietie kursi - Pasākuma Organizētāja kurss, Priekšnieka Vietnieka kurss, kā arī Fotogrāfa, mākslas kurss.

Licenžu kopija-  Autovadītāja Apliecība (Terez Korff) - Los Santos Autovadītāja Apliecība.

Pases kopija- Vārds, Uzvārds - Terez Korff

                       Dzimšanas gads - Janvāris 13, 1993

                       Dzimums - Vīrietis

                       Rase - Melnādains

                       Attiecību statuss - Neprecējies

                       Vadītāja Apliecība - Ir

                       Ieroču licenze - nav

                       Dzīves vieta - Los Santos


Biogrāfija -

Ē-pasta adrese - t.korff@gmail.ls

Telefona numurs - 452896

Darba pieredze - Esmu bijis aktīvs, darba noslodzē, darbinieks San Fierro Ziņu Dienestā, esmu bijis arī Priekšnieks San Fierro Ziņu Dienestā un arī Las Venturas Ziņu Dienestā bijis, fotogrāfs, pasākuma organizētājs, Ziņu vadītājs. Domāju man ir labi ar gramatiski pareizu rakstīšanu un nebūs problēmas nekur!

 

 




Ar cieņu Terez Korff. Datums: 05.05.2019
Personas paraksts: t.korff

kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 05. maijā, 12:45
0
post

Atceļu CĪ-Vī, atradu citu darbu.! 

-TC-

Lietotāji skatās šo tēmu: 0