bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
15
0
topic
Informācija par Īpašnieku.
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 21. aprīlī, 21:24

     Mani sauc Jānis. Esmu 2001.gadā dzimis jaunieties (Valmiera), pašlaik dzīvoju uz Saulkrastu un Limbažu robežas, kura ir pāri grāvim, pašlaik mācos 11. klasē, brīvajā laikā nodarbojos ar futbolu, pagāšo gadu kā pagalma puikas, nolēmām izveidot komandu, un sākt piedalīties turnīros, kas nesa savus panākumus. Šogad dome nāca klajā ar ziņām, ka spēs mums izsniegt finansējumu, formām, nepieciešamajam inventāram un trenerim. Dome balstījās uz ienākošo informāciju Saulkrastu ziņās, ka ir jaunieši, kuri vēlas popularizēt futbolu Saulkrastu novadā, tāpēc izvēlējās atbalstīt.

    Nesen pāris mēnešus atpakaļ, man palika 18 gadi, protams, ka jau lielākā daļa jauniešu sapnis ir auto un tiesības, nedaudz pastāstīšu savu pieredzi, kā bija man. Vasarā, kaimiņiene nolēma pirkt jaunu auto, protams, veco likt nav kur, izlēma atdot man pa velti (Toyota Corrolla), man tas bija vispār VAAU…, tad nodomāju, bet man ir tikai 17 gadi, jāiegūst B kategorijas apliecība, sāku mācīties autoskolā, kā jau parasti, mācīties man nevisai patīk, kā tautā saka, atsēdēju autoskolu, vienīgais katru dienu mājās pa desmit reizēm pildīju Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas teorijas eksāmenu, kas ar katru dienu nesa labākus rezultātus. Janvārī, kad palika 18 devos ar drošu sirdi uz Ceļu Satiksmes Drošības Direkciju uz teorijas eksāmenu, noliku ar pirmo 30/30. Man ir iedzimts, tas ka, ja tu sāc kaut ko, tad noved līdz galam, tas pats ar darbu, iesāc, pabeidz līdz galam. Tieši mēnesi atpakaļ 21. martā ieguvu B kategorijas apliecību, ar pirmo mēģinājumu, bez kļūdām, tas bija kaut kas neticams, nespēju tam noticēt. Tagad uz skolu brauc ar savu personīgo auto, īsti vienalga kāds auto, galvenais, ka ir transports ar ko pārvietoties un tev nav jābūt atkarīgan no autobusu vai vilciena saraksta. Konkrēti MTA pievērsos ja nemaldos.

    Kickā nonācu pavisam sev, īsti neatceros precīzu gadu, bet man liekas ka tas bija 2014. gads, kad skolas biedrs(Brian King)  pasauca spēlēt, tajā laikā vadīja vēl tas pats Danex, tad man iepatikās, viss apmierināja, protams bija kārtējais statu restartrs, bet tāpat spēlēt turpināju, pēc tam mainījās īpašnieks, pie ruļļiem nāca Miksens, atceros Miksena laikos, strādāju R&M Importā, bija ļoti daudz mašīnas, protams tūnētas, tajā brīdī vispār tikai spēlēju, nedomāju neko par servera tehnisko daļu, pēc Miksena atkal nāca Danex'a kārta, ilgi nenoturējās, bet vismaz centās un tad uzmaucu pilnīgi, teiksim tā, nejauši pieteikumu uz GameMaster, protams bija daudzi pret, jo daži uzskatīja, ka esmu sīks "kverplis", naudas fermotājs.Notika brīnums, Danex's apstiprināja manu pieprasījumu, pēc kā sāku darboties un jā, laikam ejot, no parasta GameMaster kļuvu par administrātoru. Bija brīdis, kad KICK atkal pamira un to nolēma slēgt ciet. Tad uzradās Shockins, kurš uz neilgu brīdi valdīja te, bet neveiksmīgi, tad pie ruļļiem nāca RealG (skolas biedrs), no mana rajona, jautāju, vai ilgi noturēs, teica jā būs, būs viss kārtībā, bet nu .... redzot, aktivitāti, nekas dižs nesanāca, pa to laiku, kamēr nebiju KICK'ā, adminēju blakus projektā (ARCANE), kur pacēlos līdz pat Vadošajam administrātoram. Atkal pie valdīšanas nāk Danex's protams, ka atkal būšu administrātors, jo vecajos labajos laikos pierādīju sevi un Danex's saprata, ka esmu uzsticams cilvēks, tagad uzticēja pieejas pat forumā, bet beidzot Danex’s saprata, ka ir baigais laika trūkums un slinkums, kaut ko darīt, tāpēc stafeti nodeva man, pašlaik nesūdzos, cenšos attīstīt serveri, man palīdz @daniels. Ar skriptošanu ir kā, ir protams skatos paraugus, kā labāk būtu, ja kaut kas nesanāk jautāju jau zinošiem, skolā mācos arī programmēšanu, Free Pascal valodā, iepriekš informātikā izgājām cauri HTML, kaut kādas zināšanas ir, bet nelielas, cenšos pats pašmācība iemācīties, veidot savus skriptus, programmas, visiem vienmēr ir iespēja augt un augt, pašlaik daudz no .lua valodas nesaprotu, bet mācos, priekštam man ir @daniels, kurš palīdzēs un paskaidros.  Pa lielam tas būtu viss.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2019. gada 21. aprīlī, 21:48.

sweathly
Lietotājs
@pump_upp - best crypto p...
96 atbildes forumā
Online: 6d 13h 52m
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 20:59
Pievienots, 2019. gada 26. jūnijā, 13:12
0
post

Ofkors mulkis esi 

 

 1.7.  Aizliegts nomelnot projektu,bet nav aizliegta kritikas izteikšana.

TAISONSMVP
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 1h 22m 40s
Redzēts 2020. gada 28. maijā, 18:55
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 18:24
0
post

CAV

Lietotāji skatās šo tēmu: 0