bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
4
topic
[GM] ElHuan
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 22:59

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Rihards

Iepriekšējie nickname:Kurbads

Tavs vecums:14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Dereck Hudman LSPD,Huan Gonzales Monteria Cartel

Pieredze kā Gamemaster:Esmu bijis gan AD,gan GM.Pieredze ir pietiekoša.

Pieredze Roleplay jomā:Ļoti ilgi rpoju,vairākus gadus jau.Proti pēdējos gadus visnopietnāk.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):n/a

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Mani sauc Rihards,14 gadi.Dzīvoju Liepājas rajonā.Spēlēju MTA,CS:GO,PUBG un citas spēles.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Spēlētāju aktivitāte un laipnā administrācija.Kā arī tiek meklēti GameMasteri un gribēju pamēģināt tikt par GM.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Tātad,esmu aktīvs un pieredzējis RP spēlētājs.Piesakos par Roleplay GM,tapēc ka tiek meklēti labi,pieredzējuši servera palīgi,kas spēs palīdzēt spēlētājiem.Domāju,ka es ar savām zināšanām spēšu palīdzēt spēlētājiem uzlabot RP prasmes un veidot interesantas situācijas/organizācijas ,un citas lietas.Pats šajā komūnā rpoju ilgu laiku,pat paspējis izveidot vairākas organizācijas.

Jankellls
Lietotājs
Bērziņš'
67 atbildes forumā
Online: 6d 12h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 23:02
0
post

PAR! Ļoti sakarīgs cilvēks, saprot ļoti daudz par roleplay. Šādus cilvēkus ir jāpieņem!

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 23:33
0
post

Raud 24/7, pret

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 00:01
0
post

Piedod,atvaino,bet manuprāt topic ir sastādīt kopš tā brīža,kad bija paziņojums,kad meklē spēles uzraugus max 5min,tev topic bija jau uzscepts+es Personīgi uzskatu,kad šie gadi,lai gan ir tikai cipari,ir diezgan svarīgi,jo arī lielākiem šiem skaitļiem,atbildes un jautājumi,būs daudz pārdomātāki,korektāki,uzskatu,kad GM ir ļoti nepieciešamas šīs un vēl protams,daudz īpašības,jo tieši viņi apmāca,jauniņos,viņi ir tie,kuri rada pirmo priekštatu par serveri kā tādu,uzskatu,kad no low rp ikonas likšanas,nav nekādas jēgas,labāk GM pārstāvjiem paņemt šos ,,zaļos gurķīšu" uz GM lounge un pamācīt,lqi atvieglotu dzīvi gan paši sev,gan administrācijas locekļiem,gan pārējiem spēles baudītājiem,lai pašiem ir foršāk spēlēt,vienmēr man patīk atgādināt: ,,Kādi būsim mēs,tāds būs arī serveris"!!!

P.s ((nekas personīgs,vienkārši skatos uz lietām reālli,bez jūtām,vai esam pazīstami vai nē,Veiksmi tev,visiem pārējiem))!!!

GLX
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 2d 20h 48m
Redzēts 2019. gada 07. jūnijā, 23:50
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 01:06
0
post

Pret, sevi novērtēt cilvēks būtiski nespēj. Kā balstīji par roleplay prasmēm - nekur diži neesi izcēlies, līdz galam neizproti(saku pēc pieredzes). Kā cilvēks esi zellis, bet nedaudz jāpiebremzē, nevaig strept karstu. Vēl viens iemesls antirekomendācijai - nespēja rakstīt līdz galam gramatiski pareizi, reizē kliedzot - topiks nav pabeigts līdz galam, nav piestrādāts pie tā.

Pēdējo reizi rediģēja GLX, 2019. gada 13. aprīlī, 01:08.
BANNED
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 10h 30m 33s
Redzēts 2019. gada 10. augustā, 00:33
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 10:39
0
post

Palikšu neitrāls, jo man nav nekas slikts par tevi sakāms, izņemot to, kad man personīgo nepatīk tik jauni ad&gm. Esmu pamanījis, kad viņi bieži vien ir tik blatnie, jebšu lecīgie un tas notiek tad, kad viņi iejūtas statusā.

P.S Es būtu par - ja man būtu , kas labs sakāms par tevi, bet esmu nesen atsācis spēlēt, tapēc sorry večuk.

Pēdējo reizi rediģēja BANNED, 2019. gada 13. aprīlī, 10:41.

Attēlu rezultāti vaicājumam “CERTIFIED GANJA”

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 16. aprīlī, 00:06
0
post



Sveicināts ElHuan!

Vēlos paziņot ka izlēmu tavu pieteikumu Noraidit , apspriežoties ar kolektīvu, sapratām, ka ir labāki kandidāti, kā arī tavs pieteikums neuzrunāja.

Ar cieņu MTA Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0