bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Brenan Schnebly
maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 28. martā, 22:16

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Brenan Schnebly

Vecums:24

Dzimšanas datums: 1995.gada 7.septembris 

Dzimšanas vieta: San Peeso Street, Los Santos

Štats:Los Santos

Tālrunis:721746

Pilsonība:Amerikānis 

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ X] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [X ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Kurjers 

Pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis 

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 2015.gada 25.novembŗī ieguvu ''Los Santos Race wars", 1.vietu, atzīts par labāko vadītāju rudens sezonā! 2010.gadā ieguvu 5.vietu "San Fierro, jauniešu maratonā"!

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:

Motivācijas vēstule: Ieraugot sludinājumu, ka LSPD meklē virsniekus sapratu, ka tas ir mans izaicinājums, vienmēr esmu vēlējies kļūt par policistu, sekojot vectēva pēdās kurš ir Las Venturas Priekšnieka vietnieks.Manas labākās spējas ir braukšana un Los Santos pazīstu labi. Esmu atbildīga persona, neko neatstāju uz pēdējo brīdi, vienmēr visu izdaru laikā, esmu principiāls un saprotošs cilvēks. Ļoti labi māku vest sarunas ar cilvēkiem un mana fiziskā forma būtu piemērota virsnieka amatam uz kuru pretendēju.Apieties ar ieročiem māku bet prasmes nav ideālas, vidējā līmenī. Būtu pateicīgs, ja apstiprinātu manu CV un izsauktu uz interviju, kurā spētu pierādīt kāpēc esmu labākais pretendents uz šo amatu!

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu ļoti labs vadītājs, tāda prasme nav visiem cilvēkiem,  tāpēc tas nozīmē ka ķerot noziedzniekus kļūdas nepieļautu. Vēlos padarīt Los Santos drošāku un labāku pilsētu priekš visiem cilvēkiem. Redzot šīs visas bandu savienības, gribu palīdzēt valstij tikt galā ar šo misēkli.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 18

Vārds:Māris 

UCP:

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Citā serverī biju policists vairākus mēnešus, kur pārāvu CK, jo pārējie nomīza darīt ko es dariju(PLAYHARD)

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams, nav runas!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 282 skatījumi )
maarinns, Rove, Kiwix, Thomas, shockins, 𝙀𝙨𝙠𝙖, TheKeneddy, Andzins, m.A.A.d, Sestais, bLank, Brazy