bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] DeAndre Smith
Jankellls
Lietotājs
Bērziņš'
67 atbildes forumā
Online: 6d 12h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 23. martā, 15:45

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: DeAndre Smith

Vecums: 24

Dzimšanas datums: 11. maijs

Dzimšanas vieta: East Los Santos, Beach St.

Štats: Los Santos

Tālrunis: 679606

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ X ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ X] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Los Santos GYM

Pašreizējā darba vieta: LS Bus

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Esmu pabeidzis tuvcīņas kursus, kur dabūju sertifikātu. Arī esmu apbalvots, kā labākais, precīzākais šāvējs Los Santos ( Ammo nation 2012. gada izcīņā).

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:  Nē.

Motivācijas vēstule: Atsaucoties uz jūsu sludinājumu, ka LSPD meklē darbiniekus, precīzāk, virsniekus, vēlos izvirzīt savu kandidatūru virsnieka amatā. Mana līdzšinējā pieredze ir bijusi dažāda. Esmu apguvis tuvcīņu Los Santos GYM, kad tur strādāju, kā arī LS Bus, kur kārtīgi apguvu savas autovadītāj prasmes. Esmu strādīgs un komunikabls, daru savu darbu ar prieku, esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Esmu sācis apgūt arī citas valodas. Spēju pielāgoties jaunām situācijām un ātri mācos no kļūdām. Esmu gatavs apgūt visas iespējamās iemaņais, lai labāk veiktu virsnieka darbu. Augsti novērtēšu Jūsu uzaicinājumu uz darba interviju, lai apspriestu manas darba iespējas.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Es uzskatu, ka LSPD ir vajadzīgs tāds jaunietis, kas spēj pielāgoties jaunām situācijām. Es protu komunicēt ar cilvēkiem , tāpēc domāju, ka iztikšu arī bez sava dienesta ieroča. Darīšu visu, lai Los Santos būtu kārtīgs rajons un lai nebūtu nekādu pārkāpumu!

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds: Jānis

UCP: Jankellls

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Īsti pieredzes nav, bet esmu erpojis vēl grūtākās organizācijās!

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā, noteikti!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  Jā!

Pēdējo reizi rediģēja Jankellls, 2019. gada 23. martā, 15:53.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 23. martā, 16:28
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"Lai kalpotu un aizsargātu"

 

23/03/19

Sveicināti cienījamais Deandre Smith:

Policijas departamenta rekrutēšanas un apmācībunodaļa ir pārskatījuši Jūsu pieteikumu, esam gatavi iesniegt atbildi.

ATBILDE: Topošais virsnieks Deandre Smith tiek pārcelts uz nākamo kārtu - INTERVIJU.

Los Santos, Los Santos Policijas Departaments, rekrutēšanas un apmācības nodaļa.

 

Pēdējo reizi rediģēja , 2019. gada 23. martā, 16:29.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0