bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSAK] Rudy Mikley
Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. martā, 15:12

Saistīts attēls

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Rudy

 - Uzvārds: Mikley

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:050595-24***

 - Dzīves vieta: Nav

 - Nacionalitāte:Baltādains

 - Talruņa nummurs:(To Vēlak)

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Autobusa šoferis,RS Haul. LSAK

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētajs

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Esmu jau kādreiz Strādajis LSAK (bet,loti neilgu laiku)

 - Izglītības iestādes:Los Santos Bērnudārzs Mārīte , Los Santos tehnikums(mehanikis),Los Santos augstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu sodiits

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā ( Veel būs)

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē(iespeejams buus)

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Veelos pilnveidot savas prasmes,saja amata,un pieradiit ,ka varu to darit ilgtermina...

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Tātad, kopš mazotnes esmu bijis pie tehnikas un automašīnām. Mans tēvs bija mehāniķis, liels klasisko automobīļu fans. Nedēļas nogalēs viņš gandrīz vienmēr mani ņēma līdzi uz savu garāžu, kur viņš man mācija un rādijā kā nomainīt auto detaļas. Tāpēc esmu tik ļoti ieinteresēts gandrīz it visā, kam ir iekšdedzes dzinējs.  Kāpēc es piesakos darbā kā konfiscētājs? Jo ir tādā sajūta, ka neviens konfiscētājs nestrāda šeit. Braucot pa Los Santosu es redzēju neskaitāmas mašīnas, kuras ir novietotas nepareizi, pāris transportlīdzekļi bija atstāti ceļa vidū. Tāpēc tieši šeit es redzu darbu. Kāpēc mani vajadzētu pieņemt darbā par konfiscētāju? Jo esmu enerģijas pilns jaunietis, kas ir gatavs mācīties visu nepieciešamo, lai pilnvērtīgi varētu pildīt šo darbu. Man ir pieredze ap automašīnām, tāpēc es domāju, ka šī darba veikšana nesagādās liekas problēmas.

~ Personas Paraksts

Parakst:R.Mikley

~ OOC Informācija

 - Vārds:Lauris

 - Vecums:16

 - SS no /history: Nevaru,serveris veel nav atveries,kad bus tad iesutisu...

 - SS no /stats: Nevaru.

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2019. gada 15. martā, 15:15.

 

 

 

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 15. martā, 16:04
0
post

Saistīts attēls

Godājamais R.Mikley kungs! Rūpīgi izlasot Jūsu iesūtīto sī-vī, esmu izlēmis izsaukt Jūs uz darba interviju. Sazināšos ar Jums pa norādīto telefona nummuru.

 

Ar cieņu, Los Santos Auto Konfiscētuves Vadītājs, Cody Miller!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0