bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Hi no Kqastr
Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2018. gada 18. jūlijā, 16:59

HI no Kqastr

    Tātad sveiki! Mani sauc Kaspars. Es dzīvoju Bauskas centrā. Man ir 14 gadi. 

     Tātad man ir vairāki hobiji man patīk ārpus MTA spēlēt basketbolu kā arī eju uz treniņiem un trenējos. Vēl es ārpus MTA braukāju ar riteņiem tos laboju un čeniju. 

       Es sāku spēlēt sākumā cs 1.6 un tad aizgāju uz Samp tad  aizgāju uz CSGO un tagad jau MTA izlaižot vēl kādas simts spēles,  es nenožēloju, ka atnācu uz MTA, jo redzu, ka ir MTA nākotne un arī redzu, ka SAMP ar MTA roleplay nemaz nesakrīt MTA ir principā ļoti augsts rp, runājot par SAMP redzu, ka tur vispār ir noonrp pasaule, kuru nav pat iespējams izvilkt no noorp. Es MTA jau spēlēju sešus gadus tātad jau no astoņiem gadiem pirmos divus gadus roleplay neko nesapratu un biju noonrp,  tad SAMP dabūju adminu un sāku uzlabot savas rp prasmes, ļoti pateicos saviem Bauskas draugiem, kas izvilka mani ārā no SAMP un atvilka uz MTA, jo atnākot no SAMP sapratu 12 gados, ka te nevar tā darīt kā sampā un te ir pa visam cita atmosfēra. Šeit es dabūju GM un sāku uzzināt kā vis ir jādara kādas ir komandas un tādas lietas kā jālabo Frakcijas un vis par adminiem un to padarīšanu.Es esmu man liekas bijis visos LV roleplay serveros.

 

 Par šo serveri godīgi pateikšu uzzināju MTA meklētājā uzrakstīju divus burtus- LV un parādījās visi LV serveri un tā es sāku meklēt serverus uz šo serveri pats atnāc.

 

 

 

PALDIES PAR UZMANĪBU CERU JŪS VISUS SATIKT RP SERVERĪ UN NO ŠĪ SERVERA NEAIZIET!

Maiznieks
Lietotājs
Sēne
52 atbildes forumā
Online: 1d 6h 43m
Redzēts 2020. gada 11. novembrī, 17:42
Pievienots, 2018. gada 18. jūlijā, 17:50
0
post

Sveiks... Izskatās ka kopeta sasveicināšanās, jo neatceros nekad kad esi KICKA bijis GM's

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PALDIES PAR UZMANĪBU CERU JŪS VISUS SATIKT RP SERVERĪ UN NO ŠĪ SERVERA NEAIZIET! - Kam meģini ielīst dirsā?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2018. gada 18. jūlijā, 18:08
0
post

Kapēc tu visu uztver negatīvi. Tas bija tikai novēlējums , tev vienmēr nepatīk.

Pēdējo reizi rediģēja Kqastr, 2018. gada 18. jūlijā, 18:09.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2018. gada 04. augustā, 22:35
0
post

cau ka iet

GLX
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 2d 20h 48m
Redzēts 2019. gada 07. jūnijā, 23:50
Pievienots, 2018. gada 05. augustā, 00:35
0
post

Sveiks,Lai Veicas,Neej prom :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 1650 skatījumi )
Jitzie, Grums, Eljohny, Kqastr, SkyLine, SmokeY, Laurz, JayB, banots_lietotājs, ArtisLV, KendRick, GLX, IceKing, ivanovs, Wolfijs, Maiznieks, Brazy