bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[Rekrutācija] D.Bozo
JurisMaize
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 4h 39m 18s
Redzēts Vakar, 15:19
Pievienots, 29. februārī, 19:56

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN NODARBINĀTĪBAS DIVĪZIJA''


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Bozo 
1.2 Vārds: David
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 555792
1.5 Dzimšanas datums: 13.05.1993
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2436-7 San Andreas Blvd, Idlewood.
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  92
1.13 Augums: 190cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Bakalaura grāds
2.2 Iegūtie sertifikāti: Autoiekrāvēja vadītajā sertifikāts, Pirmās palīdzības sertifikāts, WMS sertifikāts.
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Los Santos osta
2.4 Ieņemamais amats: Autoiekrāvēja vadītājs/vecākais noliktavas pārzinis.


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [x]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): 

Es vēlos pievienoties Los Santos Policijas departamentam, jo šī izvēle nāk no manas vēlmes kalpot sabiedrībai un sniegt ieguldījumu mūsu pilsētas drošībā.

Mani īpaši iedvesmo departamenta apņemšanās uzturēt likumu un kārtību, nodrošinot drošību un veicinot pozitīvas attiecības ar visu Los Santos iedzīvotāju daudzveidīgo kopienošanu. Es esmu pārliecināts, ka, pievienojoties jūsu rindām, varēšu aktīvi piedalīties šajā svarīgajā darbā, kurš ir būtisks mūsu pilsētas labklājībai.

Manu interesi vairo arī policijas darba dinamiskums, ar tā izaicinājumiem un iespējām attīstīties personīgi un profesionāli. Es esmu gatavs apgūt jaunas prasmes un piedalīties stingrā apmācībā, lai sasniegtu augstus profesionālus standartus.

Svarīgākais, pievienošanās Los Santos Policijas departamentam atbilst maniem personīgajiem vērtību principiem par godīgumu unatbildību. Es ticu, ka, strādājot kopā ar Jums, varēšu veikt pozitīvu ieguldījumu sabiedrības labklājībā un palīdzēt uzturēt mieru un drošību mūsu iemīļotajā Los Santos pilsētā.

Manā skatījumā policijas darbs ir ne tikai profesija, bet arī aicinājums kalpot. Ar savu pieredzi un vēlmi sniegt ieguldījumu, esmu pārliecināts, ka varētu kļūt par vērtīgu papildinājumu jūsu komandā. Pievienošanās Los Santos Policijas departamentam būtu ne tikai mana profesionālā izaugsme, bet arī godīgs ieguldījums pilsētā, kuru lepojos saukt par savu mājvietu.

4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:
Pēc 5 gadiem sevi redzu Narkotiku apkarošanas nodaļā.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Dāvis
5.2 Vecums: 21
5.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: Lomuspēles piedzīvojumi sākās ap kādu 2015. gadu.
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Sāku ap kādu 2018.gadu ar pārtraukumiem, ik pa laikam ienāku kaut ko padarīt.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-]

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 39m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 3. martā, 11:31
0
post

Cienījamais kandidāt David Bozo vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

 

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

 

 

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

 

Marts, 3, 2024

 

Los Santos Policijas Departaments

Lietotāji skatās šo tēmu: 0