bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[Rekrutācija] O.Bozo
Solids
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 8h 23m 06s
Redzēts 23. martā, 15:47
Pievienots, 29. februārī, 19:36

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Bozo
1.2 Vārds: Oscar
1.3 Otrais vārds: N/A
1.4 Tālruņa numurs: 555283
1.5 Dzimšanas datums: 01/21/2002
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2436-9 San Andreas Blvd, Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikas Savienoto Valstu
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  81
1.13 Augums: 5'9


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Bakalaura grāds
2.2 Iegūtie sertifikāti: Japāņu valodas zināšanas A1/1, Programmēšanas pamati C++, Latviešu valodas zināšanas C2, Komandvadības prasmes.
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Canadian Solar
2.4 Ieņemamais amats: Mājsaimniecību energoefektivitātes tehnoloģiju pārdevējs


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [x]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):
Darbs Los Santos policijas departamentā ir vairāk nekā tikai darbs; tas ir aicinājums, kas sakņojas dziļā vēlmē kalpot un aizsargāt manu kopienu. Ierodoties rosīgajā, bet sarežģītajā Los Santos pilsētā, esmu pieredzējis tās dažādo iedzīvotāju izaicinājumus un uzvaras. No rosīgajām pilsētas centra ielām līdz mierīgajiem rajoniem, kas atrodas kalnos, katrā šīs pilsētas stūrī ir stāsts, kas gaida izstāstīšanu. Pievienošanās policijas spēkiem nenozīmē slavas dzīšanu vai varas meklēšanu; tas ir par patiesu izmaiņu ieviešanu apkārtējo cilvēku dzīvēs. Tas ir par uzticības veicināšanu sabiedrībā, šķelšanās pārvarēšanu un nodrošināšanu, ka ikviens iedzīvotājs jūtas droši un novērtēts. Policijas darba dinamiskais raksturs Los Santosā sniedz iespēju pastāvīgi mācīties un pielāgoties, būt tiesībaizsardzības inovāciju priekšgalā. Turklāt būt daļai no Los Santosas policijas departamenta nozīmē būt daļai no ģimenes — ģimenes, kuru vieno kopīga apņemšanās ievērot taisnīgumu un sargāt mūsu līdzcilvēku labklājību. Tas ir par cerību bāku tumsas laikā, nomierinošu klātbūtni nenoteiktības brīžos. Būtībā mana vēlme strādāt Los Santosas policijas departamentā izriet no patiesas aizraušanās ar dienestu, dziļi iesakņojušās mīlestības pret savu pilsētu un stingras ticības uz sabiedrību orientētas policijas pārveidojošajam spēkam.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Strādājam Los Santos Policijas Departamentā, kā SWAT operātors.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Rihards
5.2 Vecums: 22
5.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: 8 gadiņi
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu?: Zinu, kopš pirmajām dienām, pašā serveri erpoju maz. Bet draugs bija admins vecajos laikos, kad Danexs vadīja kamieli.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link: N/A
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-] (Nu ja čist vajag var jau, bet reāli Discord > Teamspeak)

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 39m
Redzēts 1. maijā, 00:26
Pievienots, 3. martā, 11:27
0
post

Cienījamais kandidāt Oscar Bozo vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

 

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

 

 

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

 

Marts, 3, 2024

 

Los Santos Policijas Departaments

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 74 skatījumi )
airdox, cukurs, KrazeY, Solids, Psychicaut, DriverOG, nauriks, 9Boz, dandijs, keyglock, klassiks, Kristiāns, JurisMaize