bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSGD] Pieteikums Riley
Valca08
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 11h 26m 57s
Redzēts 12. martā, 18:03
Pievienots, 21. februārī, 13:29

Personiskā Informācija:

 

1. Vārds: Riley

2. Uzvārds: Johnson

3. Talrunis: 625477

4. Dzimšanas datums (Diena/Mēnesis/Gads): 11/07/2006

5. Dzimums (Vīrietis/Sieviete): Sieviete

6. Pašreizējā dzīvesvieta: 2401 Washington street, Iddlewood

 

Izglītība:

 

1. Augstākā iegūtā izglītība:  Vēl nav, mācos par ārsti.

2. Sertifikāti iegūti San Andreas štatā: Studiju uzšakšana

3. Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta:Nav

 

Personiskā Pieredze:

 

1. Vai man ir iepriekšēja darba pieredze? (Jā/Nē; Ja jā, kur un kādā amata): Studente, arstniecibas studijās

2. Kāpēc tieši izvēlējos Los Santos Glābšanas Dienestu? (Minimāli 45 vārdi): Izvēlējos Los Santos Glābšanas Dienestu, jo pilsētā vienīgais dienests , kur var pabeigt praksi ,lai kļūtu par arstu un uzlabotu dinesta kvalitāti

3. Kādas unikālas prasmes vari ienest Los Santos Glābšanas Dienestā?:Esmu jauna centīga, kas mācās par traumatalogu un paralēli tiek apgūtas arī ķirurģes spējas, ejot  uz papildus  lekcijām.

4. Kā jūs reaģētu uz stresa situācijām un neatkliekamajiem uzdevumiem? (Minimāli 75 vārdi): Stresa situācijas es saturētu vēsu saprātu,  un liktu uzdevumu , kas man japaveic  augstāk par citu, ta lai beigas cilvekam dzīvība būtu izglābta un pilsētā cilviekiem būtu profesionalies pie kā versties. 

5. Kur sevi redzi pēc diviem gadiem? Kāds ir tavs ilgtermiņa mērķis?: Ilgertmiņa mērķis ir pabeigt studijas un tad strādāt par dakteru Los Santos slimnīcā.

 

OOC Informācija:

 

1. Vecums: 23

2. Pievienot SS no /history:  https://failiem.lv/u/2hxewqpz3x

 


Papildu Informācija:

 

1. Kādu lomu uzskati par visuzrunājošāko, ko esmu atveidojis spēlē, un kāpēc?: Ļoti sen aizraujošāka sitaucija varētu būt ir kur iesaistītas vairākas puses kas actually ar RP palidizbu meklē  risinajumus un kvalitatīvi RP attaino. Sauksim tadas situaicjas par retām.

4. Nosaukt vienu sarežģītu situāciju vai problēmu, ko esi atrisinājis lomspēlē un kā esi to paveicis?: Nemācēsu atcereties 

5. Kas ir tava stiprā puse, kas padarītu tevi noderīgu Glābšanas Dienestā?: Tas ka es zinu šo to no  ārstu dzīves, kas plaidzētu spēcīgāk attēlot pēc RP ārstu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 91 skatījumi )
LerryS, dandijs, KrazeY, Loews, Valca08, Savage, airdox, keyglock, Jitzie, Skrevele, Sestais, Admiiiks, archaa, Bosch, CiMBo, Zexity