bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
1
0
topic
[Rekrutācija] B. McCarty
robixs
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 2h 11m 46s
Redzēts 24. aprīlī, 15:45
Pievienots, 18. februārī, 18:52

1.PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

 

1.1 Uzvārds: McCarty

1.2 Vārds: Bruce

1.3 Otrais vārds:

1.4 Tālruņa numurs: 482563

1.5 Dzimšanas datums: 09.05.2002

1.6 Dzimums: Vīrietis

1.7 Adrese: 2416-12 Panopticon Avenue, Idlewood

1.8 Pilsēta: Los Santos

1.9 Štats: California

1.10 Pilsonība: Amerikānis

 

Esmu ASV pilsonis: jā

 

1.11 Rase:

  Melnādainais/Afroamerikānis

 

 

1.12 Svars (kg):84

1.13 Augums: 1,84m

 

2.IZGLĪTĪBA

 

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Vidusskolas

2.2 Iegūtie sertifikāti: Vidusskolas un pamatskolas pabeigšana

2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: bezdarbnieks

2.4 Ieņemamais amats: Seržants un augstāk

 

 

 

3.DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [ne]

3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [ne]

3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [ne]

3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [ne]

 

3.4 Dokumentācija:

B kategorijas [ja]

C kategorijas [ne]

A kategorijas [ne]

Citas (miniet):

 

4.PERSONĪGĀ ESEJA

 

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):Es vēlos strādāt policijas departamentā, lai varētu aizstāvēt savu pilsētu un sodīt tos kuri pārkāpj noteikumus. Vel es gribu karjeru Policijas departamentā, jo mans tēvs un vectēvs ir strādājuši policijas departamentā un tēvs bija Seržants un vectēvs bija Virsnieks. Tēvs nostrādāja policijas departamenta 17 gadus un vectēvs 21 gadu. Mans mērķis ir viņiem pierādīt ka es varu būt labs policists. Es varētu būt labs seržants, jo kādreiz nodarbojos ar daudz sporta veidiem un esmu diezgan stiprs. Vel man ir bijusi neliela pieredze policijas nometnē Floridā. Es esmu gatavs celties 7os rītā lai ietu laimīgs uz darbu un palīdzēt savai valstij ar noziedznieku notveršanu. Amerikai nav jācieš sāpes un bailes dēļ noziedzniekiem un pārkāpumu pārkāpējiem

4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Es pēc pieciem gadiem redzu sevi kā labu seržantu un cītīgi strādājošu policistu.

(( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA ))

 

5.1 Vārds: Roberts

5.2 Vecums: 15

5.3 Dzimums | Vīrietis [ja]

5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?:4 gadi

5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? 4 gadi kick og bij mans pirmais serveris

5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Nē 

5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:

5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [ja]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja robixs, 18. februārī, 18:52.
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 20. februārī, 18:02
0
post

Cienījamais kandiāt Bruce McCarty vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Februāris 20, 2024.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 137 skatījumi )
archaa, Brazy, pasarti, Supreme, John_Ricote, Domenixzs, nauriks, naurz, robixs, paklaxjsALT, Sharper, airdox, ELSB, Kristiāns, Zatlerzaurs, Efrehs