bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[Rekrutācija] N.Alvarez Jr.
paklaxjsALT
Lietotājs
tepikis
10 atbildes forumā
Online: 22h 19m 54s
Redzēts 24. februārī, 13:01
Pievienots, 17. februārī, 22:43

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Alvarez
1.2 Vārds: Nate
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 523526
1.5 Dzimšanas datums: 10/06/2002
1.6 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2403 Mason Street, Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikānis
 Esmu ASV pilsonis [+]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [+]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  91kg
1.13 Augums: 196cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: Koledžas izglītība
2.2 Iegūtie sertifikāti: -
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: Jermes Clothes
2.4 Ieņemamais amats: Kadets un augstāk


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [+]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [+]
C kategorijas [-]
A kategorijas [-]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):  Mani sauc Nate. Vēlos policista karjeru tapēc kad esmu sapņojis kļūt par policistu no pašas bērnības. Redzu kā vairāki cilvēki pārkāp noteikumus un netiek sodīti, un no šiem pārkāpumiem cieš citi. Esmu gatavs uzturēt Los Santos trūcīgas un bīstamās ielas drošas. Katru dienu tiek veikti vairāki noziegumi uz ceļa, uz ielām un daudzkur citur. Manuprāt policija uz ielām ir ļoti maz redzama un viņi savu darbu nepilda pareizi. Vēlos izpalīdzēt katram iedzīvotajam kuri sauks policiju vai kuriem tiks gādātas problemas. Vēlos lai iedzīvotājiem ir droši iet āra jebkurā laikā un lai viņiem netiktu darīts pāri utt.  Ar laiku es sevi pierādīšu un lēnam progresēšu uz augšu. Ļoti novērtēšu, ja pieņemsiet mani.

-Nate Alvarez Jr.

4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Redzu sevi augststāvošā amatā


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Gustavs
5.2 Vecums:  15
5.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: kopš 2019
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? pirmo reizi uzspēlēju 2019 uz īsu brīdi.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [+]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [+]  ;  Nē [-]

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 39m
Redzēts Vakar, 06:42
Pievienots, 18. februārī, 01:15
0
post

Cienījamais kandidāt Nate Alvarez vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

 

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

Februaris, 17. 2024

Los Santos Policijas Departaments

Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 23 ( 112 skatījumi )
Solids, archaa, Supreme, John_Ricote, CiMBo, Bosch, Domenixzs, gerachnik, robixs, keyglock, Efrehs, paklaxjsALT, Ricins, jur, LMD, Sharper, nauriks, Kristiāns, dandijs, Norbis, Leonchiks, Zexity, kadzis