bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
(LPD) Dikembi_Fish
CiMBo
Lietotājs
181 atbildes forumā
Online: 14d 17h 30m
Redzēts 4. aprīlī, 22:44
Pievienots, 16. februārī, 00:26

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Fish
1.2 Vārds: Dikembi
1.3 Otrais vārds:Nav
1.4 Tālruņa numurs: 610239
1.5 Dzimšanas datums: 11/01/2000
1.6 Dzimums | Vīrietis [+  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: El Corrona Dzivojamās ekaa - #1 
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: 
1.10 Pilsonība:Afroamerikanis
 Esmu ASV pilsonis [-]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [+]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [+]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 85
1.13 Augums: 187cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis:
2.2 Iegūtie sertifikāti:
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta:Slimnica
2.4 Ieņemamais amats:


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [-]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [-]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [-]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [+]
C kategorijas [+]
A kategorijas [+]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):Mani sauc Dikembi, visu mūžu man ir bijusi vēlēšanās kļūt par Policijas Departamenta darbinieku/Virsnieku, visu jaunibu pavadiju dzīvojot ne visai bagātos ielas rajonos es skatījos kā cilvēki mirst, tiek apzagti vai vēl trakākas lietas. Es neko nevarēju lietas labā padarīt, līdz šīm protams momentam. Es vēlos kļūt par Policijas Departamenta Virsnieku lai palīdzētu pilsētas iedzīvotājiem, lai iedzīvotāji nebaidītos iziet no savām mājām vai vienkārši pēc desmitiem lai justos droši, lai nedomātu kad sliktais raujas pa durvim iekšā , lai iedzīvotāji justos droši, ieviest kartibu Los Santos melnajās ielas, lai musu pecnacejiem butu drošaka nakotne.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Leitnanta amata.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Jānis
5.2 Vecums:18
5.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: Var teikt 7.gadi bet nu protams ar pauzem.
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu?: es pat ja godigi nemacēšu teikt bet nu ir kāds laiciņš.
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [+]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [+]  ;  Nē [-]

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 9m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 16. februārī, 11:21
0
post

 

Cienījamais kandiāt Dikembi Fish vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

 

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

 

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

 

 

 

Februaris, 16, 2024

Los Santos Policijas Departaments

Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 23 ( 123 skatījumi )
archaa, keyglock, John_Ricote, CiMBo, robixs, paklaxjsALT, Kristiāns, Maruzha, Zexity, Andersons, airdox, sencis., Raivis, dandijs, CarD, LMD, PETER1ZZ, 9Boz, nauriks, Liepinshh, ELSB, klassiks, Jitzie