bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
2
2
topic
LSPD [Lamar Hampton]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 15. februārī, 18:20

| 1 posms;  Personālā informācija |

Vārds, uzvārds: Lamar Hampton
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: 2412 Washington Street, Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: 2412 Washington Street, Idlewood
Pilsonība: Amerikānietis. 
Tālruņa numurs: 641278
E-Pasts: LamarHampton@mtakick.lv

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es vēlos kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku jo tas ir mans sapnis un mērķis kopš mazotnes. Es vēlos iegūt šo amatu, lai veicinātu drošību un kārtību pilsētā. Man ir vēlme sniegt palīdzību cilvēkiem, risinot noziedzības problēmas un nodrošinot tiem mierīgu dzīvošanu mūsu pilsētā. Jau labu laiku esmu domājis par to ka vēlos kļūt par virsnieku, tāpēc domāju ka es varētu palīdzēt citiem Los Santos Policijas Departamenta darbiniekiem uzturēt mieru pilsētā un padarīt to daudz drošāku šīs pilsētas iedzīvotājiem. 

Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: Pēc 5 gadiem redzu sevi kā pieredzējušu un augsti cienītu Los Santos Policijas Departamenta virsnieku. 

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Nē.
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?: 

Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas?: Nē.
Ja jā, tad vai Jums ir radusies atkarība un kādas narkotiskās vielas tās bija?:

Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Nē.
Ja jā, tad nosauciet šo radinieku vārdus un uzvārdus un izvirzītās apsūdzības:

| 4 posms; Apliecinājums | 

Es, [Lamar Hampton]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

Vārds: Nauris
In-Game UCP vārds: nauriks
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā. 

Kristiāns
Servera administrators
Frakciju komanda
60 atbildes forumā
Online: 15d 5h 9m
Redzēts Vakar, 07:20
Pievienots, 17. februārī, 12:34
0
post

 

Cienījamais kandiāt Lamar Hampton vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālākai izskatīšanai. Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

 

 

 

Februaris, 17, 2024

Los Santos Policijas Departaments

Rekrutēšanas un Nodarbinātības Divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0