bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
TLL Beno [Mark Fierro]
Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. septembrī, 21:21

 

Personas informācija:

Vārds, uzvārds - Mark Fierro

Dzimums -Vīrietis

Vecums - 27

Adrese - Idlewood Māja.

Kontakttālrunis -503215

Izglītība:

Augstākā izglītība/ Vidējā izglītība/Profesionālās kvalifikācijas (norādīt izglītības iestādi/-es un kvalifikācijas)

Kandidāta motivācija:

Vakance uz kuru vēlaties pretendēt - Konfiscētājs

Kāda ir Jūsu motivācija tieši strādāt TLL Beno (Līdz 100 vārdiem) -Tātad, vēlos tieši strādāt TLL Beno, jo konfiscētāja darbs man iet ļoti pie sirds, un pārsvarā tur saprotu visu, protams māku ātri un labi pildīt savu darbu. Kā arī esmu bijis šaja amatā jau, un diezgan labi man gāja ar to. Pirms laba laika biju ticis pat līdz Nodaļas Vadītāja, bet vēlejos kaut ko citu pameiģināt un nācās atdot savu amatu kādam citam. 

Pieredze:

Darba pieredze, sakārtota no jaunākās līdz vecākajai -Darba pieredze kā konfiscētājam, ir ļoti liela, pārsvarā zinu visu no A-Z, un kā jau minēju problēmas ar mani nebūs, darbu pildu ātri un kvalitatīvi.

Amata nosaukums un apraksts par veiktajām funkcijām un atbildību - Konfiscētājs parupēsies par kārtību iekš Los Santosa un tās apkārtni, lai savāktu nepareizi noparkotos auto, vai kuri mētājas vienkārši uz ceļa, iebraucot pilsētā, var redzēt ka daudzi nemāk parkoties, tapēc varēšu to labot, un savākt tās lamatas.

Prasmes:

Valodas prasmes - Labi protu komunicēt ar ļaudiem. 

Tehniskās prasmes - Visu Saprotu, nebūs problēmu.

Īpašas prasmes - Labs draivers esmu.

Intereses un hobiji - Skrūvēties Garāža ar auto brīvdienas, bet Darbadienas būs jarukā TLL

Ārpus tēla informācija:

Lietotājvārds (UCP) - Twizzy

Ekrānšāviņš no /history - 

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2023. gada 16. septembrī, 21:26
0
post

                   


 

Cienījamais Mark Fierro, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija

 

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0