bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[REKRUTĀCIJA] Joshua Konlerty
zurcins
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 1h 40m 35s
Redzēts 2023. gada 30. augustā, 08:56
Pievienots, 2023. gada 29. augustā, 21:22

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Konlerty
1.2 Vārds: Joshua
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 416122
1.5 Dzimšanas datums: 24/09/02
1.6 Dzimums | Vīrietis [V]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2430 Washington street māja
1.8 Pilsēta:  Los Santos
1.9 Štats:  San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [v]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [v]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg):  75kg
1.13 Augums: 185cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Augstākais sasniegtais izglītības līmenis: 12kl izglītība, 1gads ar policijas akadēmiju
2.2 Iegūtie sertifikāti: 12kl diploms
2.3 Iepriekšējā vai pašreizējā darba vieta: nav
2.4 Ieņemamais amats: Virsnieks


3. DATU PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [nop]
3.2 Esmu sodīts par kriminālkodeksa pārkāpumiem vai ceļa satiksmes noteikuma pārkāpumiem [nop]
3.3 Esmu sodīts par nozieguma klases pārkāpumiem [nop]
3.4 Esmu sodīts par smagu nodarījumu veikšanu [nop]

3.4 Dokumentācija:
B kategorijas [ir]
C kategorijas [ir]
A kategorijas [ir]
Citas (miniet): 


4. PERSONĪGĀ ESEJA

4.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Policijas Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):Es vēlos karjeru policijas departamentā, jo mana dedzība un izpratne par sabiedrības drošību virza mani strādāt šajā jomā. Mana motivācija ir aizsargāt nevainīgos un palīdzēt uzturēt kārtību un kvalitāti dzīvē. Es esmu labs kandidāts šai pozīcijai, veicinot efektīvu sadarbību personīgi un veidojot uzticēšanos un sapratni. Turklāt, esmu apņēmies nepārtraukti pilnveidoties, mācīties no pieredzes un apgūt jaunas prasmes, lai kalpotu sabiedrībai ar augstiem profesionāliem un ētiskiem standartiem. Manā rīcībā šis darbs būs ar modru aci, gatavs veikt visu nepieciešamo, lai uzturētu drošību un kārtību mūsu sabiedrībā. Tā būs godīga, pārliecinoša un aktīva personība ar labu morāli.
4.2 Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?: es redzu sevi  pēc pieciem gadiem kā policijas seržantu šijā departamentā.


5. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

5.1 Vārds: Reinis
5.2 Vecums: 14
5.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
5.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli?: 3gadi ar pauzēm
5.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu?  2h
5.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra (šī projekta ietvaros)?: Jā [-]  ;  Nē  [x]
5.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:ne
5.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu?  Jā  [x]  ;  Nē [-]

Collins
Lojālais lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 3h 54m
Redzēts 15. aprīlī, 09:57
Pievienots, 2023. gada 29. augustā, 21:40
0
post

Cienījamais kandiāt Joshua Konlerty vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

 

Paldies, ka pieteicāties Los Santos Policijas Departamentā uz Policijas Virsnieks I kvalifikāciju. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā Los Santos Policijas Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam.

Kamēr Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzija nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutēšanas un Nodarbinātības divīzijas pārstāvjiem izmantojot departamenta līniju - 311 un ziņot par to, ka Jūs esat pieejami intervijai. Kā alternatīvu saziņai variet izmantot e-pastu, vai meklēt atbildīgos virsniekus klātienē. Par akadēmijas laikiem tiks paziņots pēc pozitīvi izietas intervijas.

​​​​​​

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 148 skatījumi )
Skrevele, Kristiāns, dandijs, LMD, Collins, pidars, RaivoKR, Bosch, airdox, Ricins, Liepinshh, Maruzha, Cryptix, KristapsDD, draiver, Swufy, PETER1ZZ, LUĪZE, kadzis, archaa, zurcins, naurz