bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[TLL Beno] Ruslan Ivanovich
hustlerx
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 1d 11h 15m
Redzēts 26. februārī, 22:50
Pievienots, 2023. gada 26. augustā, 22:32

 

Personas informācija:

Vārds, uzvārds -  Ruslan Ivanovich

Dzimums - Vīrietis

Vecums -  21

Adrese - LS, Idlewood

Kontakttālrunis -  889657

Izglītība:

Augstākā izglītība/ Vidējā izglītība/Profesionālās kvalifikācijas (norādīt izglītības iestādi/-es un kvalifikācijas) Vidējā professionālā, Los Santos Autospeciālistu Tehnikums, Mehāniķis.

Kandidāta motivācija:

Vakance uz kuru vēlaties pretendēt -  Mehāniķis.

Kāda ir Jūsu motivācija tieši strādāt TLL Beno (Līdz 100 vārdiem) -  Automašīnas esmu mīlējis jau kopš agras bērnības. Ļoti patīk tās remontēt, kā arī mainīt vizuālo izskatu un uzlabot jaudu. Jau 14 gadu vecumā iegādājos sev BMW E30, kas bija ļoti sliktā stāvoklī un kuram bija daudz dažādu vizuālo un tehnisko defektu. Taču kopā ar tēvu mēs devām mašīnai jaunu dzīvību un pilnībā to saremontējām. Kopš tā laika esmu sapratis, ka šī profesija mani ļoti interesē, un, iemācoties no tēva, arī pats sāku pirkt vecas automašīnas un pēc tam tās uzlabot līdz nepazīšanai. Pēc 9. klases absolvēšanas nekavējoties iestājos tehnikumā, lai apgūtu šo profesiju un varētu nākotnē sākt strādāt.

Pieredze:

Darba pieredze, sakārtota no jaunākās līdz vecākajai - Esmu izgājis praksi LS autoservisā

Amata nosaukums un apraksts par veiktajām funkcijām un atbildību -  Mehāniķis - Remontējis daždus auto, uzlabojis vizuālo izskatu, uzlabojs jaudu, veicis diagnostiku.

Valodas prasmes -  Labas, problēmu ar komunicēšanu nav.

Tehniskās prasmes - Labas, kvalifikācijas eksāmenu nokārtoju ar labiem rezultātiem.

Īpašas prasmes -  Māku darboties ātri.

Intereses un hobiji - Ceļot, skatīies filmas, transportlīdzekļi, sērfošana, futbols.

Ārpus tēla informācija:

Lietotājvārds (UCP) - Richijs

Ekrānšāviņš no /history -  Viss clear.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 10. maijā, 02:22
Pievienots, 2023. gada 29. augustā, 23:30
0
post

                   


 

Cienījamais Ruslan Ivanovich, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 116 skatījumi )
Leonchiks, dandijs, ddandaliis, hustlerx, kadzis, archaa, draiver, Skrevele, Ricins, LUĪZE, Liepinshh, PETER1ZZ