bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
TLL Beno Darba Pieteikums
SiZzy
Lietotājs
Banans
6 atbildes forumā
Online: 14h 47m 23s
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 19:55
Pievienots, 2023. gada 01. aprīlī, 20:05

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Taylor

 - Uzvārds:Hernandez

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:290620-832134

 - Dzīves vieta:1703 West Vinewood Blvd

 - Nacionalitāte:Amerikānis

 - Talruņa nummurs:456503

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Taksists, Vilciena vadītājs, Preču piegādātājs, Autobusa darbinieks

 - Amats, uz kuru kandidējat:Priekšneks/Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Pieredze ir ļoti liela, jo esu strādājis citos uzņēmumos.

 - Izglītības iestādes:New mexico bērnudārzs, Los Angeles pamatskola/vidusskola, Los Santos Ģimnāzija 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Iztīrīšu ceļus no mašīnām kuras netiek lietotas, nepareizi noparkotas,bojātas un man ir liela pieredze šajā amatā tāpēc nebūs problēmu kautko apgūt jaunu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Manuprāt, tieši es esmu labākais kandidāts, jo es esmu jauns, spēcīgs un aktīvs vīrietis.Fiziski smagus darbus paveikt grūtības nesagādās un garās darba dienas mani nebiedēs. Tā kā nelietoju alkoholu vai citas apreibinošās vielas, ierasties uz darbu laicīgi un vispār ierasties man nesagādās problēmas.Esmu pabeidzis Los Santos Ģimnāziju ar pašām labākām sekmēm kas var būt, kas arī tas liecina, ka neesmu dārzenis un darba pienākumus, informāciju spēšu apgūt ātri un pildīt kvalitatīvi. Autovadītāja apliecība man ir jau vairāk kā četrus gadus un līdz ar to protu ļoti labi vadīt automobīli. Katru savu uzdevumu es veicu augstākajā pilotāžā un cenšos to darīt bez kļūdām.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Anrijs

 - Vecums: 17

 - SS no /history:https://imgur.com/a/n9JhBfX

 - SS no /stats:https://imgur.com/a/eoqZFTy

Pēdējo reizi rediģēja SiZzy, 2023. gada 01. aprīlī, 20:07.

Plasis

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2023. gada 01. aprīlī, 22:01
0
post


 

Cienījamais Michael Mike, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

         Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu TLL Beno Administrācija

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 73 skatījumi )
Leonchiks, dandijs, ELSB, DesertFoxLV, SiZzy, Sers BarBis III, Kspaks, Loews, Burakz, DriverOG, Freedy, joberis, Twizzy, command, Daveys